• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

[8.2] Freezy potworów

Marianski

New Member
Joined
Jul 28, 2008
Messages
1
Reaction score
0
Witam, od dłuższego już czasu na moim serverze używam silnika TFS 0.2.13 modified by Gesior, a trzyma mnie przy nim głównie stabilność.
Główny problem polega na tym, że bardzo często duża część potworów ma "freezy". Gracze je biją, a te stoją, chyba że się je ruszy. Na pewno nie jest to wina sprzętu, server jest ustawiony jako priorytet.
Szukałem długo odpowiedzi na to i znalazłem wypowiedź na zagranicznym forum o otsach, mianowicie jeden z moderatorów napisał, że przyczyną tego może być to, że ten silnik wykorzystuje "złe rev" i żeby przekompilować je na najnowsze. Otóż nie mam pojęcia co to jest "rev".

Mam też kolejny problem związany z tym silnikiem, bowiem jest on na Tibię 8.2, ale wykorzystuje nieoficjalne items.otb, wobec tego nie mogę zapisywać mapy pod 8.2 przez takie edytory jak najnowsze simone i rme, one używają oficjalnego items.otb, dlatego po zapisaniu mapa musi mieć format Tibii 8.1.

Bardzo proszę o szybką pomoc, najlepiej w tym temacie bądź na GG.
 
Niestety mam ten sam problem, z tą samą edycją... Więc spróbuję zmienić z tego edycji na wersję zwykłą i dam znać, czy pomogło...

Pozdrawiam
 
Wcisnij ctrl+alt+delate wejdz w zakladke procesy znajdz tam swoj slinik kliknij prawym przyciskiem na niego i zmien priorytet na wysoki. Powinno pomóc :)
 
Back
Top