• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

ABOUT EDRON BATTLE vs BLOODZ

15-35? JA PIERDOLE, lecz sie Ty jebany ulomie, przypominam Ci jak poleciales dzisiaj ;] Prawie jak masterko
 
okej polecialem raz podczas tego battle

a polecial takze wille 10x stake siwy i pol teamu waszego smiesznego zamknalem gdzie nie mogliscie ujebac eda na ue, jebac was pety kaida dominando
 
TO MAKE ALL CLEAR, YOU'RE FUCKING RETARD SIWY

GDZIE TE ROZMOWKI Z SZADYM?
 
normalnie na rotach latales tylko masz farta ze ludzie twoi niektorzy maja mozg i follow trzymaja ;]
 
haaha no ta jak podchodzilismya ty myslisz ze pushowales dzizys xD!
 
jak ty tylko spierdalales od godziny 14 to o czym mowisz typie XD
 
kaplar co sie poczul jebany dopiero na shadole zaczol ktos cos kojarzyc wgl ta al kajde czy inne gowno a pisze jak byl by legendari sebus phaver czy kurwa inny bsp ...... to nawet kurwa veziv legendari plajer of conglomerejt a cb to za chuj nie kojarze typie z lapanki......

translate : short story about kaplar's first anal sex with his father
 
kaplar co sie poczul jebany dopiero na shadole zaczol ktos cos kojarzyc wgl ta al kajde czy inne gowno a pisze jak byl by legendari sebus phaver czy kurwa inny bsp ...... to nawet kurwa veziv legendari plajer of conglomerejt a cb to za chuj nie kojarze typie z lapanki......

translate : short story about kaplar's first anal sex with his father

no i kogo to obchodzi chyba Ciebie i tych super "old plajerów"
 
kaplar co sie poczul jebany dopiero na shadole zaczol ktos cos kojarzyc wgl ta al kajde czy inne gowno a pisze jak byl by legendari sebus phaver czy kurwa inny bsp ...... to nawet kurwa veziv legendari plajer of conglomerejt a cb to za chuj nie kojarze typie z lapanki......

translate : short story about kaplar's first anal sex with his father

no kurwa jakbym dawal atencje oto ze ktos mnie z tibijki zna ja pierdole jak ty szczochu do szkolki nie chodziles bo na itei dlach na febie siedziales to ja ciekawsze rzeczy mialem do roboty ale co takiej kurwie jak ty tlumaczyc
 
jebane nooby
nie zdziwilbym sie jakbys ktorys z was juz w szkolce wyjechal z tekstek: nie znam cie no namie
 
Last edited:
Back
Top