• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Bomble on Shadowcores #Trailer

Co to kurwa jest ? Czym ty to nagrywales nokia matki ? Czy ojca wgl co to za frajda bic ludzi na poi na xenobotach
 
Pizamka za to ty nie musisz sie przedstawiać dzieki moim tematom kazdy cie zna gownie xD
 
Skromność mam wypierdolne w tego deadcorsa jjebany cwelu od sir drzynia nie logowalem juz z 5 dni ale cos tam pierdolisz i nie zaloguje bo szkoda mi mc lepiej na realu pograc i cos zarobić a nie jak ty chary kupować na dedku co sie bota na spike stawia i 3 tygodnie i 350 jest
 
ale nie jąkaj sie albo jakies lagi masz

5 dni nie logowales o kurwa no niezle xD
wyjebane w ded corsa? to po kij zmieniales nick zeby poexpic xD
lepiej na realu pograc? Jak ty byles gownem na shadowcores to nie wyskakuj nawet z realem xDDD
zarobić?Chuj ze jedyny zarobek ktory masz to jak twoja matka skacze dupskiem i pizda bo kutasach
3 tygodnie spike i 350? PLZ powiedz mi ile wbijales swoja 350 cwelku xD
 
Chuj lepiej sie pobic niz expic na poi jak ty ani razu nie widziałem cie na war modzie tymi charami
 
chuj w to ze ja Cb. wgl poza pz nie widziałem kubusiu i tak wgl juz po 22:00 zaraz matula ci wbije z krzeslem
 
Skromność mam wypierdolne w tego deadcorsa jjebany cwelu od sir drzynia nie logowalem juz z 5 dni ale cos tam pierdolisz i nie zaloguje bo szkoda mi mc lepiej na realu pograc i cos zarobić a nie jak ty chary kupować na dedku co sie bota na spike stawia i 3 tygodnie i 350 jest

Wyjebane w dedcorsa ale siedzisz twardziutko i spinasz dupe na jego forum ;c Wytlumacz mi kurwa gdzie tu sens i logika
 
Back
Top