• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Bomble on Shadowcores

Wypucowac ci matulke moge, bo sie myla szmata w denaturacie, jebana menelica.
i znowu się powtarzasz :C wjazd na rodziców to u Ciebie norma jest haha bo nic innego nie dasz rady powiedzieć. Za mało oleju masz w głowie. :C

A Ty bombel opierdalasz to do dziś pecie jebany hahaha
Z kim Ty mnie lałeś? Jak ty nieudacznikiem życiowym jesteś hahaha
Jak my się tutaj biliśmy to Ty byłeś forum fighterem tak jak te pety od kostki XDDDDDDDDDDDDDD
 
Kurwa bombel to jak ja z tym siwkiem grakem to pamiętam jak patatana o veno blagales cwelu bity , tak samo siohaj kto ci ogarna konto u siwka ?
 
ahhahahahah chuj ze 12 letnia kurwo z lokami to tam opierdalales kolbe dla kumpli zeby tylko na tsa cie wziac .. pamietaj ze nie masz prawa glosu po tym jak ostatnio ze starym u mnie w smietniku podwieczorek jedliscie..
 
Kurwa bombel to jak ja z tym siwkiem grakem to pamiętam jak patatana o veno blagales cwelu bity , tak samo siohaj kto ci ogarna konto u siwka ?
Ty mi ogarnales? XD I wez Ty szczotowniku nie szukaj kolegow, bo widze jeden do drugiego puce napierdalaja, ale chuja to daje, jebane smieci bez panczow ;] I zgol ta grzywe na pol metra, bo w tej gimbazie to musisz opaske nosic, zebys cos kurwo widziala. Poza tym na vt jak ten skuned jestes mierny, ja to na poczatku myslalem, ze dziewczyna na vt jak wszedles. Zebys zdechl jebany karle 1.5m, jakbym Cie zlapal to bys nie wiedzial gdzie spierdalac, prawdopodobnie podobnie jak Twoja stara slalomem z A4 ^^
 
to juz kubus nie ma kolegow #POTWIERDZONE

i opowiem ci akcje tołcz
moja matula byla w pokoju i miałem ts na glosniki Ty cos sie odezwałes a matula do mnie czy to dziewczyna czy chlopak powiedzial xD
 
Ty mi ogarnales? XD I wez Ty szczotowniku nie szukaj kolegow, bo widze jeden do drugiego puce napierdalaja, ale chuja to daje, jebane smieci bez panczow ;] I zgol ta grzywe na pol metra, bo w tej gimbazie to musisz opaske nosic, zebys cos kurwo widziala. Poza tym na vt jak ten skuned jestes mierny, ja to na poczatku myslalem, ze dziewczyna na vt jak wszedles. Zebys zdechl jebany karle 1.5m, jakbym Cie zlapal to bys nie wiedzial gdzie spierdalac, prawdopodobnie podobnie jak Twoja stara slalomem z A4 ^^

No chuj że ty tymi witami nie masz siły zakupów unieść ale coś pierdolisz miernoto życiowa XD
I przestań do mnie pisać na tibii ,że nie poexpie bo mam w to wyjebane kiepie przyszedłem się tu bić a nie expić zjebie tak jak Ty i ten przyjebany eldo XDDDD
Dzisiaj piszę do elda czy wyłazicie a on do mnie ,że nie bo teraz my expimy. :D:D
Właśnie się to potwierdza ,że dla was najważniejsze są lvlki jebane śmietniki ;]
 
No chuj że ty tymi witami nie masz siły zakupów unieść ale coś pierdolisz miernoto życiowa XD
I przestań do mnie pisać na tibii ,że nie poexpie bo mam w to wyjebane kiepie przyszedłem się tu bić a nie expić zjebie tak jak Ty i ten przyjebany eldo XDDDD
Dzisiaj piszę do elda czy wyłazicie a on do mnie ,że nie bo teraz my expimy. :D:D
Właśnie się to potwierdza ,że dla was najważniejsze są lvlki jebane śmietniki ;]

no niezle fajnie ze dzis nie bylem na tibi jedynie siochaj postawil na bota ale cos pierdolisz pecie od sir pizamki xD

nie musze płacić albo kupowac tsa zeby ze mna grali
Musisz kupywac keye do mb zeby grali z toba a nie sorry zebys ty mogl grac z nimi ;>
 
FILM TECHNICZNIE DOBRY NAJBARDZIEJ PODOBALO MI SIE JAK ZABIJALES ANANASA TO WYMAGALO TALENTU I SPRYTU EFEKTY DOBRE PRZEGLADALEM TWOJE FILMY NAJBARDZIEJ PODOBA MI SIE MASTER PLAN BOMBEL JAK ZABILES JEDNEGO TYPA I ZROBILES Z TEGO FILM OGOLNIE FAJNE 2/10 NIE POZDRAWIAM.
 
Chuj w to ze tam padło z 5 typów ale w sumie masz racje dla Twojej matki to mało bo ma tak rozjebaną pizde ze wszyscy razem bysmy sie tam pomiescili
 
1 TYPAS W TRAPIE A DZIECIUN 11 LETNI SOBIE COS WKRECA XDXDXDXD A MATULE W TO NIE MIESZAJ BO TE TWOJE KURWISKO JUZ SIE ROZJEBALO NA A4 AMARENIARA JEBANA CO Z SIWKIEM MEFEDRON DUPA WCIALA I POKORY NABRAC TEZ MOZESZ BO BOGA W SERCU NIE MASZ PAPIEZA NIE SZANUJESZ I FILMY W MOVE MAKE OBRABIASZ WIEC NIC DO GADANIA NIE MASZ ZE WZGLEDU NA WIEK I BYCIE ŁAKIEM NIC NIE WARTYM OD BOMBLA KTOREGO OSOBISCIE SZANUJE W PEWNYM STOPNIU XDDDDDD
 
@BAKUŚ INWALIDA
CHUJ ZE TY OBRABIASZ GALE CODZIENNIE I JESZCZE ZA TO PŁACISZ XDD ,11 LAT TO TWOJA MATULA MIALA GDY BYLA W CIAZY WIEC ZRYJ KONSKA SPIERDOLINE BO NASTEPNYM RAZEM NIE DOSTANIE ODEMNIE WYPLATY I BD WPIERDALAŁ MOJE GOWNO XD CO DO NABIERANIA POKORY TO TY NABIERZ JEJ DO WLASNEGO OJCA BO MOWIL ZE NIE LUBI GDY NIE CHCESZ POLYKAC.
 
juz kazdy sie przyzwyczail ze w internecie jest dzieciarnia co sie musi wyzyc wiec raczej nikt sie nie przejmie twoimi pojazdami po starych

a co do filmiku beka jakies pety sie szczyca ze sneakuja w 10 pojedynczych ludzi na pustym serwie i jeszzce trailer sobie zrobili haha xD
 
Back
Top