• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Czy ty juz wiesz?

Status
Not open for further replies.
Wielka smuta ; <

Donaj :* \/ \/ \/
 
Kula, a wiesz wogóle o co chodzi?

Wpierdolił sygnature, z czymś czego nie pisałem to wjebałem jego fotke i się zamknął.

Jak już napisałem coś za coś.
 
Kula, a wiesz wogóle o co chodzi?

Wpierdolił sygnature, z czymś czego nie pisałem to wjebałem jego fotke i się zamknął.

Jak już napisałem coś za coś.

Jaka fotke? Pokaz ja :$
 
O kurde, no co Ty?

Ej, jestes straszny. Serio. Wytocze Ci proces bo nie bede mogl po nocach spac. Pani z Twojego avka mi sie bedzie snila :<
 
O kurde, no co Ty?

Ej, jestes straszny. Serio. Wytocze Ci proces bo nie bede mogl po nocach spac. Pani z Twojego avka mi sie bedzie snila :<

Szefie, jak próbujesz być smieszny to Ci nie wychodzi :)

A poza tym pierdol się.

Paxton nie będe już wrzucał tej fotki, usunął syngature i posty na mój temat ...
 
donaj groźny to ty jesteś ale przez internet, jak i cała reszta
 
donaj groźny to ty jesteś ale przez internet, jak i cała reszta

Ja tam wiem jaki jestem na rl-u, a czy ja się napinam?

Teraz to ty próbujesz pokazać ze jestes kokz :)
 
Masteuszx, no wszystkich nie znam, ale to co pisza na tym Twoim forum to jest śmieszne :D

A powiedz czemu mają moderatorów?
 
Wszyscy w mojej kadrze na forum sa inteligentniejsi od ciebie

Dobre, ty napewno.

a jesli chcesz sie spinac lub/i temu zaprzeczać, odpowiedz na pytanie: kto zaczal?


Nie ważne inteligencie, no a Ci na Twoim forum to już wogóle inteligenty jak chuj. Dziewcia Texon to napewno.

Aha i powiem Ci, że i tak nikt nie korzysta z Twojej otlisty,

mam bana na otlist.org od miesiaca i 0 graczy nowych przybywa.

Nikt tam i tak nie zaglada, wylacz[...]


nie jestem koksem, tylko nie lubir frajerków takich jak ty

A ty sie napinaj dalej i tak Cie ingoruje i Twoje wypowiedzi.

Pozdrawiam
Donaj
 
idz na tibie.net.pl tam się do czegoś przydasz a nie tu spamójesz
 
Dobre, ty napewno.




Nie ważne inteligencie, no a Ci na Twoim forum to już wogóle inteligenty jak chuj. Dziewcia Texon to napewno.

Aha i powiem Ci, że i tak nikt nie korzysta z Twojej otlisty,

mam bana na otlist.org od miesiaca i 0 graczy nowych przybywa.

Nikt tam i tak nie zaglada, wylacz[...]

Peeełno błędów, wszystkie pogrubiłem, od tak, dla zabawy i śmiechu. Mówisz, że 0 graczy przybywa? Może czas, by zaczęło ubywać. Przeanalizuj ten fragment, uświadom sobie jakim jesteś debilem, jak bardzo starasz się wypiąć na wszystkich w necie ( a jakie prawdopodobnie baty dostajesz jak tylko wyjdziesz na podwórko za swoją bezczelność :( ).

Aha i powiem Ci, że i tak nikt nie korzysta z Twojej otlisty,

mam bana na otlist.org od miesiaca i 0 graczy nowych przybywa.

Nikt tam i tak nie zaglada, wylacz[...]
Amen [*].

#down2x
Repp++.
 
Last edited:
Peeełno błędów, wszystkie pogrubiłem, od tak, dla zabawy i śmiechu. Mówisz, że 0 graczy przybywa? Może czas, by zaczęło ubywać. Przeanalizuj ten fragment, uświadom sobie jakim jesteś debilem, jak bardzo starasz się wypiąć na wszystkich w necie ( a jakie prawdopodobnie baty dostajesz jak tylko wyjdziesz na podwórko za swoją bezczelność :( ).


Amen [*].

Ominales Nie wazne................
 
Nemaneth
lubie kupe

33a85b8306c0ed2a2551e2e4be9f8e0d.jpg
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top