• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Czy ty juz wiesz?

Status
Not open for further replies.
pikachu.gif
 
Peeełno błędów, wszystkie pogrubiłem, od tak, dla zabawy i śmiechu. Mówisz, że 0 graczy przybywa? Może czas, by zaczęło ubywać. Przeanalizuj ten fragment, uświadom sobie jakim jesteś debilem, jak bardzo starasz się wypiąć na wszystkich w necie ( a jakie prawdopodobnie baty dostajesz jak tylko wyjdziesz na podwórko za swoją bezczelność ).

Grałem w tibie, a jak wiesz tam nie ma znaków polskich, przyzwyczaiłem się, a co ty czujesz się lepszy bo masz jakąś sraka otliste i coś tam potrafisz(wiecej niż ja pewnie) no i chuj.
idz na tibie.net.pl tam się do czegoś przydasz a nie tu spamójesz


A ty skończ podstawówke i naucz się pisać.

( a jakie prawdopodobnie baty dostajesz jak tylko wyjdziesz na podwórko za swoją bezczelność )

Mhm, kiedyś widziałem taki temat w wiadomościach. Tak piszą ludzie, którzy dostają baty. A co to beszczelności ile ty masz lat?

Wydaje mi sie ze Donaj i tak reprezentuje wiekszy poziom niz Texon :]

No może troche lubie pocisnąć ludzi i za to mnie nie którzy nie lubią, no ale chuj taki już jestem.

Wiesz co się liczy?

Szacunek ludzi Ulicy kurwo.(to ma-coś tam)
 
a ja mam dużo pokemonów w pokeballach
 
Grałem w tibie, a jak wiesz tam nie ma znaków polskich, przyzwyczaiłem się, a co ty czujesz się lepszy bo masz jakąś sraka otliste i coś tam potrafisz(wiecej niż ja pewnie) no i chuj.

Przeciez kurwa mac tam nie chodzilo o polskie znaki tylko pisanie wyrazow razem lub oddzielnie, uo jezuuuuuuuu uciekac bo przypierdoli
 
Grałem w tibie, a jak wiesz tam nie ma znaków polskich, przyzwyczaiłem się, a co ty czujesz się lepszy bo masz jakąś sraka otliste i coś tam potrafisz(wiecej niż ja pewnie) no i chuj.


Mhm, kiedyś widziałem taki temat w wiadomościach. Tak piszą ludzie, którzy dostają baty. A co to beszczelności ile ty masz lat?

Polskie znaki? Ile masz IQ? AAA, wiem! Nie ma na ciebie miary, boś nie potrafił rozwiązać testu dla uposledzonych !!! <3 ^^ xDDD :*** (tłumaczenie na Pokomenonowy aka Donajowy).


Widzę, że więcej niż ty, a jeśli wciąż biernie wierzysz w to, co ci media podadzą na tacy, to o kurwa, słabo mi. xD


Peace <'3.
 
Polskie znaki? Ile masz IQ? AAA, wiem! Nie ma na ciebie miary, boś nie potrafił rozwiązać testu dla uposledzonych !!! <3 ^^ xDDD :*** (tłumaczenie na Pokomenonowy aka Donajowy).


Widzę, że więcej niż ty, a jeśli wciąż biernie wierzysz w to, co ci media podadzą na tacy, to o kurwa, słabo mi. xD


Peace <'3.

No wierze, wierze bo mam tu taki jeden przykład debilstwa.

Przeciez kurwa mac tam nie chodzilo o polskie znaki tylko pisanie wyrazow razem lub oddzielnie, uo jezuuuuuuuu uciekac bo przypierdoli

Aj, na to nigdy nie zwracałem uwagi, no ale zaczne, dzięki :D
 
Mati kiedy zabierasz na ryby swojego robaka?
 
donaj family

No widać jaki jestes inteligent, zaczyna się pocsik na rodzine.
Zaraz będzie Twoj Stary, Twoja Stara, lol.

Kacyk Cioto.
 
Podaj donaj ip swojego otsa, pobawie sie z kolegami. Przenieśmy tą piaskownicę na twój teren.

Btw, AFK xDD
 
to po chuj taki głupi temat zakładasz i męczysz dupe jak zwykle
 
to po chuj taki głupi temat zakładasz i męczysz dupe jak zwykle

A bo mi się podoba, śmiesznie jest, lubie czytać jak taki mate-cos tam sie napina.
 
to po chuj taki głupi temat zakładasz i męczysz dupe jak zwykle

Zebysmy sobie powpierdalali posty, a potem respect u nobow co maja duzo mniej :))
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top