• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

@Hoxen aka pingier aka pucybut

Magi250

Member
Joined
Aug 3, 2014
Messages
52
Reaction score
14
Beznbsptytu1420u_zps8d0ab5f9.png
 
@Szady To siwek pisał ze mi ogarnie konto u was bo chce moje eka bo niema kim grać, ja nie gram już na shadowie,wchodzę tylko żeby was pociupać
 
@Szadywchodzę tylko żeby was pociupać

AHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAAHHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHHAHAAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAH

Co zrobić ?
 
taka prawda hoxen że chciałeś pokozaczyć, że od starego zajebałeś hajs który odłożył sobie na amarene i kupić pingiernie i przez to jesteś ciśniety bardziej niż bombastick a to już wyczyn
 
Siwek mam dać ssy z fb jak mi spamujesz tu masz konto tylko daj mi tego eka 360 bo niemam kim grać powiedziałem szademu ze ty mój rl tu masz nick i passy do konta dawaj , nie pogrążaj się siwek bo jesteś gównem będziesz gównem pozdrów matule na -6 cemetery i lucka co najebany pod stołem śpi //// @majczal masz tak teksty oklepane ze nawet sir bodzio by lepsze wymyślił , idz ministrancie do oratorium proboszcz ci sprzeda klapsa
 
Siwek mam dać ssy z fb jak mi spamujesz tu masz konto tylko daj mi tego eka 360 bo niemam kim grać powiedziałem szademu ze ty mój rl tu masz nick i passy do konta dawaj , nie pogrążaj się siwek bo jesteś gównem będziesz gównem pozdrów matule na -6 cemetery i lucka co najebany pod stołem śpi //// @majczal masz tak teksty oklepane ze nawet sir bodzio by lepsze wymyślił , idz ministrancie do oratorium proboszcz ci sprzeda klapsa
masz like za sprzeda klapsa
 
Back
Top