• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Jurasy On Shadowcores 2

Ach te Jurasy....
Widzicie teraz kto zaczyna robic komore z Ava a kto bije SD gównixy.( przyklad Farmine )
//////////Najlepszy to Shleder od 3:40 jak wsciekly napierdala Wave'y :D
 
Last edited:
akcje z filmiku misia slabe wykonanie mocne 2/10 nie pozdrawiam.
 
No to zajebiscie 3 lata serwerku a gostki sie tylko z mursem i siwkiem bily, polski kandydat na oscara opowiadajacy wzruszajaca historie ludzi ktorzy w 2015 roku graja na shadowcores
 
gdzie ty kurwo ava widzisz dziwko zobacz sobie lb z innych filmików pierdole taka dystkoteka jak u patola na chacie
 
zagadka czym byl nagrywany filmik :
węzem ogrodowym pszemka
kilofem eltana
opiekaczem do chipsow zemsty
matką Marcina
książkami do przyrody wiewiory
 
#UP
Powinno być "ksiąszkami do pszyry", nie znasz ich języka, zioooł
 
Ach te Jurasy....
Widzicie teraz kto zaczyna robic komore z Ava a kto bije SD gównixy.( przyklad Farmine )
//////////Najlepszy to Shleder od 3:40 jak wsciekly napierdala Wave'y :D


Wave od zawsze były "dozwolone" xDDDD
Poza tym shit video i battelka ja pierdole.jpg
 
hehe no ta shleder waver wielki no ale co robic jak goscie 5 battle i 3x na kopalni cormaya 2x farmine waskie przejscie i sie nie ruszali jak nas o 5 mniej nawet ale easy itak padali jak muchy xD
 
#pizamka
wejdz na ts zobaczymy czy tez bd taki wyszczekany xD btw. kiedy 14 urodzinki?
 
w domu ,twoja to samo by chciala odpowiedziec ale niestety nie macie domu mieszkacie ps wczoraj byla rocznica twojego domu ;v
 
Ty kurwa kubusiu jebany zatkaj pizde tam, bo twoja stara w cyrku na rzygowinach break dance z amarena w pizdzie tanczy XD A poza tym, to ja nie wiem na chuj sie udzielasz, pierdolony MB key dilerze od sir doriana, zebys kurwo zdechla zakalo jebana...
 
Back
Top