• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Legia hahaha

Where is your football team?

Sorry. Nuskei don't have football clubs in his city xd
 
@Vezivreload

go out of home sometimes fucking son sir lucek.

Veziv who lives in tomaszow mazowiecki when ppl say to him that he would break he say come to Łodz...

i know...
 
@Vezivreload

tranlate

wyjaśniona to jest twoja matka co popełniła samobójstwo dziwka z sycylii co ja lucjan w skrzynie wrzucił i wyjebał przez okno miałeś być kolejny ale stwierdził że przejmiesz rodzinny biznes kręcenia szlugów.

idź lepiej gościu do szkółki letniej i skończ grać w tą gierkę bo główkę masz tak przyjebaną jak maślana ....

temu też matula zdechła bo ma patole na chacie

pewnie też ojcu kase podpieralasz i dziwki z roksy wyrzucasz z chaty co ojciec ci zamówił żebyś dziewczynę w innym formacie niż .jpg zobaczył.

gosc pierdoli zeby przyjezdzali do łodzi a mieszka 60 km dalej i pewnie na hulajnodze będzie zapierdalał albo jak w gierce myśli że ma mounta w realu...

idź na odwyk gościu jedyne co potrafisz w życiu to rozkładać namioty tym pierdolonym harcerzom
 
polska piłka jest strasznie chujowa , nie wiem nawet po chuj robicie te śmieszne temaciki
 
@Vezivreload

tranlate

wyjaśniona to jest twoja matka co popełniła samobójstwo dziwka z sycylii co ja lucjan w skrzynie wrzucił i wyjebał przez okno miałeś być kolejny ale stwierdził że przejmiesz rodzinny biznes kręcenia szlugów.

idź lepiej gościu do szkółki letniej i skończ grać w tą gierkę bo główkę masz tak przyjebaną jak maślana ....

temu też matula zdechła bo ma patole na chacie

pewnie też ojcu kase podpieralasz i dziwki z roksy wyrzucasz z chaty co ojciec ci zamówił żebyś dziewczynę w innym formacie niż .jpg zobaczył.

gosc pierdoli zeby przyjezdzali do łodzi a mieszka 60 km dalej i pewnie na hulajnodze będzie zapierdalał albo jak w gierce myśli że ma mounta w realu...

idź na odwyk gościu jedyne co potrafisz w życiu to rozkładać namioty tym pierdolonym harcerzom

na vt cichutko siedziales
 
Fenyx nie ze cos wariacie ale sie umawialismy w Mielnie, ja juz wrocilem a Cb ni slychu ni widu, czyzby uzaleznienie od tibioszki zwyciezylo?

translate;
Fenyx dont have holidays, becouse tibia is mucho better option
 
Fenyx , jak cie siwek tak zbluzgał ze nie wiedziałes co powiedziec wiec cichutko charloverku
 
@Vezivreload

tranlate

wyjaśniona to jest twoja matka co popełniła samobójstwo dziwka z sycylii co ja lucjan w skrzynie wrzucił i wyjebał przez okno miałeś być kolejny ale stwierdził że przejmiesz rodzinny biznes kręcenia szlugów.

idź lepiej gościu do szkółki letniej i skończ grać w tą gierkę bo główkę masz tak przyjebaną jak maślana ....

temu też matula zdechła bo ma patole na chacie

pewnie też ojcu kase podpieralasz i dziwki z roksy wyrzucasz z chaty co ojciec ci zamówił żebyś dziewczynę w innym formacie niż .jpg zobaczył.

gosc pierdoli zeby przyjezdzali do łodzi a mieszka 60 km dalej i pewnie na hulajnodze będzie zapierdalał albo jak w gierce myśli że ma mounta w realu...

idź na odwyk gościu jedyne co potrafisz w życiu to rozkładać namioty tym pierdolonym harcerzom

hahahahahh co typ ja pierdole na publiku siedzial dupskiem na sloiku jak jego matka mellica jebana a teraz tu szczeka frajernia jebana
 
zawsze mowilem kiszce ze legia to gowno i jebac frajerow

a ty fenyx nie mow o wychodzeniu na dwor bo co 2 dzien o 4 w nocy na ferumbrasa czekasz full afk przy kompie albo inq expisz recznie
 
Back
Top