• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

MA KTOŚ DOBREGO SQNA W KRK/NH / WAR MODE BRIX boyz vs homegrowers

serwuje lin

New Member
Joined
Aug 22, 2014
Messages
10
Reaction score
0
Location
Behind xanax bars
elo ma ktoś jakiegoś dobrego skuna na opcji niepodpierdolonego brixem albo innym gównem
naturka może być słabsza może być outdoor może być indoor byle kurwa nie cięty
z hajsem się dogadamy bo mam zan bary i kodeine z promet w tabsach albo hajs co wolisz


/

TODAY WE MAKE ANOTHER GUILD ONLY LVLS 150-200
SOMEONE WANT WAR WITH US MSG ME IN GAME TRUE RELIGION
 
TY ROLLUJE UBEKU JEBANY ? WIESZ KIM JEST UBEK TY PIERDOLONY WODOROŚCIE ? SPOTKAŁ BYM CIE WYPIERDOLIŁ BYM CI KUDŁATE JAJA NA CZOŁO I SIEDZIAŁ BYŚ TAK DOPÓKI BYM NIE KAZAŁ CI ODEJŚĆ WIĘC STUL TĄ SWOJĄ OTWARTĄ INTERNETOWĄ MORDE CWELKU BO DUPA BĘDZIE CIE PIEKŁA DO KOŃCA ŻYCIA BUZIAK

/

NICE WAR I LIKE IT BUT LESS AVA PLEASE
PS. SEE YOU LATER 20:00 GATHER
 
@Deszczu

powiedz mi cwelu kim jesteś w życiu bo bmx sugeruje że jebanym wytworem internetów i popierdalasz w a mx 90 na osiedlu za hajs starych także też sklej pizde bo skończy się na tym że zanurkujesz do dzidy i będzie po robocie


ps

dzięki za prv sprawdzimy co tam masz dobrego i szybka reakcje bo automat mi się skonczył
jeszcze raz dzieki za inf see you


/

translate

polish forum fighters like son of hoe "deszczu" should be deleted from forum and game
gg wp one more time
 
Ryj tam jebany pecie, Zlapalbys mojego chuja do ryja na osiedlu to bys nie wiedzial jak masz oddychac szczepie jebany i wylacz caps locka, bo Twoja matka to dziwka jebana spierdolina konsa
 
ten typeczek o nicku rolluje to jakis noname. zrollowac to ja moge Twoja matke w dywan i spalic jak szluga

translate
mursu dominator
 
@Deszczu

powiedz mi cwelu kim jesteś w życiu bo bmx sugeruje że jebanym wytworem internetów i popierdalasz w a mx 90 na osiedlu za hajs starych także też sklej pizde bo skończy się na tym że zanurkujesz do dzidy i będzie po robocie


ps

dzięki za prv sprawdzimy co tam masz dobrego i szybka reakcje bo automat mi się skonczył
jeszcze raz dzieki za inf see you


/

translate

polish forum fighters like son of hoe "deszczu" should be deleted from forum and game
gg wp one more time
but first tell my who are you ? and shut up plix ok ? cya no name
 
ten typeczek o nicku rolluje to jakis noname. zrollowac to ja moge Twoja matke w dywan i spalic jak szluga

Ja to moge wpierdolic Twojej starej z byka zeby sie posrala, rura jebana gruba z A4, rozprute to kurestwo lezy tylko i gnije, jebane scierwo
 
ale nikt cie nie zna azazil pionie od kostki co nikt nie chce takiej kurwy na vencie charlovera jebanego zeby ci stara zdechla pionica zajebana
 
JA PIERDOLE JESTEŚCIE KURWA WSZYSCY TACY ŻAŁOŚNI Z TYMI WYZWISKAMI MATKA ZDECHŁA ITP
WIECIE DLACZEGO WYZYWACIE SIĘ NAWZAJEM BEZ POWODU BO JEDYNE CO MACIE W ŻYCIU
TO

SZKOŁE
KOMPUTER
DWÓCH KOLEGÓW
12 KOLEGÓW Z INTERNETU
I ZA MIESIAC ROBOTY SCIAGACIE 1,300ZŁ

BEZ KITU ZROBIŁEM TEMAT WIEM ŻE DOSYĆ NIETYPOWY ALE MOŻE NA FORUM JEST JAKIŚ MŁODY KOT KTÓRY KURWA
WIE CO JEST 5 I GRA W KRZAKI

ZARAZ ODPOWIEDZI Z DUPY WZIĘTE KURWA CZŁOWIEKU NIE MASZ SKUNA NIE WYPOWIADAJ SIĘ
SKLEJ TE WARY WŁÓŻ ZE KCIUK W DUPE I SIEDŹ TAK DOPÓKI NIE ZROZUMIESZ O CO MI CHODZI

ŻAŁOSNE JEDEN BARDZIEJ TĘPY OD DRUGIEGO
DZIECIOKI DO SZKOŁY WYPIERDALAĆ I PRZESTAŃCIE KURWA ZGRYWAĆ W INTERNETACH MŁODYCH KOTÓW
BO JESTEM PEWIEN ŻE GDYBY WPUŚCIĆ WAS DO POKOJU JEDNEGO W REALNYM ŻYCIU OCZYWIŚCIE
TO BYLIBYŚCIE POTULNI JAK CWEL PO CWELENIU

ŻAŁOSNE.

MAM JUŻ TO CZEGO SZUKAŁEM I POMÓGŁ MI W TYM FORUMOWICZ KRAKOWIANIN
KTÓREGO SERDECZNIE POZDRAWIAM PIĘKNA DYCHA BĘDZIE NA JAKIŚ CZAS
DZIĘKI I DOZOBACZENIA PONOWNIE :)


TRANSLATE
: POLISH PEOPLE HMM NOPE POLISH KIDS* ACT LIKE THEY'R KINGS OF THE FUCKIN FORUM THATS FKN WEIRD AND I FEEL AWKWARD WHEN I READ THIS SH1TTY TOPIC
 
sklej pizde jebana anorektyczko bo nadajesz sie do tego zeby usiasc dupa na zelasko bez majtek na 2h
 
Back
Top