• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Mlasny Klienty Bez IP changer 8.4

Koci1994

Banned User
Joined
Dec 27, 2008
Messages
807
Reaction score
1
Witam.
Mama problem jak zrobic wlasnego klienta bez ip changer
Otwieram plik tibia.exe w hexeditor i potem naciskam CTRL+F
I TAM WPSIUJE "tibia05.cipsoft.com" i wysakuje mi ta linijka z tym i tam zamieniam na moje ip (NA 127.0.0.7 -czyli na localhosta bo to tylko tak testow chce zobaczyc czy dziala) wszystkie wpisy ( tibia05.cipsoft.com,tibia06.cipsoft.com , tibia07.cipsoft.com itd.)
I jak wlaczam klienta to w silniku mi wywala jakis blad jak sie zaloguje na tym kliencie ze jakies value=0 ( tylko w tym kliencie co go przerobilem mi to wyskauje w zwyklym nie edytowanym jest dobrze wiec to nie wina silnika ) I w kliencie wywala can not conect to server Co zle zrobilem ??
 
bhexeditorcy7.jpg


A to po tym jak wpisze passy i nacisne enter
loginsr0.jpg
 
Też miałem z tym problem (nadal mam), musisz poszukać tutoriala o zamianie RSA key w 8.4.
 
Last edited:
akurat localhost to 127.0.0.7 i 127.0.0.1 tez obydwa dzialja jako localhost
I 127.0.0.2 , 127.0.0.3 , 127.0.0.4 , 127.0.0.5 , 127.0.0.6 , 127.0.0.8 , 127.0.0.9 , 127.0.0.10
 
Tam trzeba bylo zmienic jakies cztery cyfry na takie dlugie i dziaa
 
Czasami mi się wydaje, że do branży pchają się osoby, które w niej być nie powinny :)
Ludzie, zanim napiszecie ZAPYTAJCIE PIEPRZONEGO GOOGLE.

Pozdrawiam,
Keraxel.
 
Back
Top