• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Olcija Back :)

a chuj mnie obchodzi twoje zycie graj sobie do konca zycia a najepiej poslub sir patryka sztucznego :) pozdro a z tego co widzialem na rl foto to jestes nie glupia dziewczyna takze nie marnuj zycia na pixele idz do klubu zabaw sie XD
Gość udziela rad innym, a sam nie lepszy...
 
Nice, man uploaded my photo and think that looks better than me. I don't have time for searching your photo but everyone on forum know how you look like so stop spam your dumb posts. YOU ARE PITIFUL.
 
no jak bym siedzial jak Ty cale zycie w domu to moze i tak XD ^.- Sir Patryk Kibler? nie znam :)
Cale zycie w domu? Po 1 kazdy wie ile gram po drugie o wychodzeniu z domu to Ty nie powinienes sie wypowiadac ;o
 
TRZYMAJCIE MNIE, majczal wrzuca czyjes zdjecie bedąc jebanym tlusciochem- wez wypierdalaj do cukierni wylizywac palety po pączkach
 
Cale zycie w domu? Po 1 kazdy wie ile gram po drugie o wychodzeniu z domu to Ty nie powinienes sie wypowiadac ;o
dobrze wiesz ze nie ma mnie wieczorami w piatek i sobote :) bo xlog z tej gierki ^^ ale jak Ty o 22 w sobote na gather chodzisz to wiesz :D byles kiedys w klubie ? :D PS. to takie miejsce gdzie Dj puszcza muzyke a ludzie skacza jak pojebani :) Pozdro dla kumatych :)
 
dobrze wiesz ze nie ma mnie wieczorami w piatek i sobote :) bo xlog z tej gierki ^^ ale jak Ty o 22 w sobote na gather chodzisz to wiesz :D byles kiedys w klubie ? :D PS. to takie miejsce gdzie Dj puszcza muzyke a ludzie skacza jak pojebani :) Pozdro dla kumatych :)
Co ty sie tutaj wgl poczuwasz gosciu XD 2 razy poszedl do jakies tam amnezji jeszcze sie chwalil ze dostal w pizde ale typek mi bedzie mowil czy kiedys bylem w klubie. Do czego to doszlo XD
 
dobrze wiesz ze nie ma mnie wieczorami w piatek i sobote :) bo xlog z tej gierki ^^ ale jak Ty o 22 w sobote na gather chodzisz to wiesz :D byles kiedys w klubie ? :D PS. to takie miejsce gdzie Dj puszcza muzyke a ludzie skacza jak pojebani :) Pozdro dla kumatych :)
Aha + Nie wspomne o tym jak wczoraj mi sie pytales czy jest Patanou bo jego braciak do Cb sapie i jestes posrany. Wiec prosze Cie...
 
Co ty sie tutaj wgl poczuwasz gosciu XD 2 razy poszedl do jakies tam amnezji jeszcze sie chwalil ze dostal w pizde ale typek mi bedzie mowil czy kiedys bylem w klubie. Do czego to doszlo XD
dawaj frajerze publica haha sir patryk PS. oddawaj moje eq hahaaaahah :D
 
Aha + Nie wspomne o tym jak wczoraj mi sie pytales czy jest Patanou bo jego braciak do Cb sapie i jestes posrany. Wiec prosze Cie...
gosciu bo kurwa typek jest z Bialegostoku stoi na ochronie i za koszulke Jagielloni wpizde dostalem miedzy innnymi od niego no to kurwa trzymaj mnie na podlasiu w barwach Jagi nie moge chodzic?
 
Jak ty wychodzisz wieczorem i zakladasz koszulke klubowa jakiejs chujowej jagiellonii to sie nie dziwie
haha nie bede jak pizda tak jak Ty w rurkach chodzil i z grzywka na bok :) Piona o_O
 

Similar threads

Back
Top