• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

OLD Wipe and others

Alozone:
Feb 18 2015, 23:24:12 Died at Level 301 by a behemoth
Most damage
and by a lost thrower
Last hit
Feb 05 2015, 14:41:19 Died at Level 300 by a drillworm
Most damage
and by a lost basher

Boli Cię, że na minus sześć spływasz ręcznie expiąc?

Nie boli, ale pewnie gdybym recznie expil to bym nie padal, a ze puszczam bota i wychodze to skoncza sie sdeczki i gleba. Ja to nie ty zeby spike z ava recznie bic takze splyn cwelu.
Btw.
Ladnie przyjebany jestes, ze jak juz nie wiesz co napisac pedale to sprawdzasz ile razy padlem i od kogo, myslisz ze mnie ta giereczka boli jak ciebie? No ja pierdole...
 
Last edited:
dawać kurwy na venta to Was powyjasniam, bo tutaj to cos widze, ze sie poczuwacie za bardzo.

na chuj wy szczochy coś tutaj piszecie jak NIKT, POWTARZAM, NIKT, nie ma pojęcia skad Wy się urwaliście, jedyne co kojarze to tego bombla, ale tylko dlatego, ze mi spamowal o konto jak jebany przestrzał, a reszte to co najwyzej mogłem walić na ryj jak wbiegali robić wz2
chuj ze my twoja matule walilismy kutasami po ryju xD
 
Patoll? ten co kurwa placil mi kase zeby mogl expic na spike? ja pierdole jak takie kurwy moga teraz sie wypowiadac wpizdu, wbilismy na shadowa nie mialem kasy odrazu highscore "Patoll" expil na spike wpadlem padl payment 20kk "nie bd nic placil jebany grubasie" 2x padl "Calar a moze byc teraz 15kk i potem 5?" i wsio kurwa mac.
 
nooo, ale takie dziwki Cie będa próbowały ciupać na forum XDDD
 
haha wyjasniony tak jak zreszta wiekszosc tych typow co sie teraz wypowiada kiedys siedzieli cichutko jak my tu walczylismy ale chyba im sie kaganiec poluzowal ostatnio
 
kacper cisnij pedałów bo sie stara szadego w grobie przewraca jak tu jakies bomble próbują wszczynać ciupki

omel ftw

/kaplar
 
nie czaje, wy jesteście jacyś popierdoleni? nie ma bitki krzyczą że sie nic nie dzieje, nie ma oporu itp, jest bitka źle bo sie nołnejmy poczuwaja, wyleczcie tą schizofrenię i kurwa wtedy grać pojebusy
 
nie czaje, wy jesteście jacyś popierdoleni? nie ma bitki krzyczą że sie nic nie dzieje, nie ma oporu itp, jest bitka źle bo sie nołnejmy poczuwaja, wyleczcie tą schizofrenię i kurwa wtedy grać pojebusy
Nie chodzi o bitki tylko chodzi o to, ze ich zachowanie jest nieadekwatne do ich statusu spolecznego bo jak widac u patryczka to trolowanie a u was o 3 w nocy 35 osob online, wlosy dlugie, rece spocone a i tak na leb dostajecie to chyba wyjasnia sytuacje
 
Nie chodzi o bitki tylko chodzi o to, ze ich zachowanie jest nieadekwatne do ich statusu spolecznego bo jak widac u patryczka to trolowanie a u was o 3 w nocy 35 osob online, wlosy dlugie, rece spocone a i tak na leb dostajecie to chyba wyjasnia sytuacje

+1, btw. kto będzie grał na serio na wymarłym otsiku chyba jakiś 13 latek, który może se puścić bota na diplingi i mieć 500k expa XD
 
tylko na chuj ta napinka na forum, sam napisales na leb dostajemy to na chuja ten jebany placz schizowce, to tylko gierka a taka napinka jakby sie w rl po pyskach tłukli
 
więcej luzu ludzie bo was zawał przed trzydziestką na tamten świat wykopie
 
więcej luzu ludzie bo was zawał przed trzydziestką na tamten świat wykopie

Odkąd gramy w tą grę to na naszych ventach jest tylko ciupa i na tym to polega, nie będę miał szacunku do jakiegoś cwela 15 letniego, który o 3 nad ranem expi ręcznie na diplingach i porozmawiasz z nim tylko o tym ile expa robi na godzinę :v
 
ciupa na vt to proste ale tutaj typy wylewają swoje gorzkie żale jakby im matki pogwałcili
 
bo jak jakaś dziwka pokroju bombla albo jakiegoś innego sir mietka próbuje ciupać wariatów, a tydzien wczesniej się grubemu spłacał żeby móc expic albo pisał o konto 30x bo nikt mu nie chciał zrobić albo wchodził na vento jak ktoś się nad nim ulitował, dostawał pocisk i bana po 2min no to kurwa jak taki śmietnik ma czelność coś pisać
 
Back
Top