• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Omel Commander

Why Made Mord left u guys ? he msged to me y day after first battle " when omel join vent after 1 sec i made mute on him bla bla bla " :):):) u know who are u omel :)
 
yea , we made ue combo when we were standing in the box veziv :) omel tried to make a new tactic of winning :)
 
Omel z 400 palkow bylem tylko ja babcia aka stake mial 380 i bylo z 3-4 najtow gdzie ty miales ciebie kuca + 1 more ek i 360 ed w 2 lini i all od ciebie spamowali ze bez ava gdy padl kucu na combo i podbilismy pod siemazrana zaczoles bic ue ava wave i w 20 sekund wszyscy staliscie na svar boat i dales loga kotem jestes wiesz?

stary tyle razy co Cię kopaliśmy to już nawet powinieneś się nie odzywać jak mi wymienisz 3 eka jaki tam był to oddaje ci all moje chary :) podniecasz się tą gierką jak by to było twoje zycie :D mialeś 31 osob na vt gdzie ja miałem 20 na kanale w tym 2 bez chara... mielismy takie pro szoty ze nawet na ava was nie moglismy jebnąc wiec o czym ty mi gadasz many... Wygrałeś 5 warmodow na 50 i zgrywasz cwaniaka jestes najbardziej żenującym czlowiekiem w tej grze jakiego znam zamykam
 
Back
Top