• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Problem Z otland ip changer

chris967

New Member
Joined
Apr 17, 2011
Messages
1
Reaction score
0
Location
Polska
Witam mam taki problem, otóż kiedy klikam przycisk Apply wyskakuje mi komunikat ,,Wystąpił nieobsługiwany wyjątek w aplikacji.Jeśli klikniesz przycisk Kontynuuj. aplikacja zignoruje błąd i podejmie próbę kontynuacji.Jeśli klikniesz przycisk Zamknij, aplikacja zostanie natychmiast zamknięta,, i nic się nie dzieje nie zmienia ip tibi i pisze coś o debugowanie JIT just in Time niewiem oco chodzi wczoraj wszystko było w porządku a dziś niewiem co się stało nic nie instalowałem
 
widziałem gdzieś pyipchanger, może toto nie ywmaga .net frameworka i jakoś będzie działać, wszystkie pozostałe nowe wymagają
 
Lepiej zainstalować 4.0 i mieć spokój bo już co raz więcej programów wymaga tego, będziesz miał spokój na przyszłość.
 
u mnie instalator wpada w nieskończoną pętlę
ale jak odczekam pół godziny i go kilnę to działa :D

w każdym razie już lepsze są apki w javie, ciężkie, wymagają instalowania jakiegoś syfu ale chociaż przenośne
 
Back
Top