• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Serwer Dedykowany >Pytanie<

Proland

New Member
Joined
Dec 28, 2008
Messages
116
Reaction score
0
Witam Drogich polakow moich rodakow. Wiec tak, wlasnie niedawno wykupilem serwerek dedykowany w ovh.pl

Systemik to windows, i wiec tak. Niewiem co i jak :D

jak zaczac, jak sie polaczyc?, jak zaczac wogole cos robic.

slyszalem cos o remote desktop ale cos mi to nei wychodzi, jak ktos moglby wytluamczyc krok po kroku to by bylo zajebiscie :p:D
 
Start > Wszystkie programy > Akcesoria > Komunikacja > Podłączanie pulpitu zdalnego

Wpisujesz IP, łączysz, wpisujesz usera i hasło i jesteś na dedyku, na którym możesz włączyć OTSa.
 
ja np bede bral server z Debianem
czy za pomoca windowsa bede mogl operowac zdalnym pulpitem?
 
W Debianie taki pulpit jest zbędny. Instalujesz putty i WinSCP i smigasz;]
 
Tak, tylko 99999999999999999999999999 razy bezpieczniejsze no i pewnie nie tak łopatologiczne :)
 
lopatologiczne?
ja osobiscie mam wget i jak chce cos skopiowac odpalam apache u siebie i jade. jak cos to odpalam deamon fwp tylko na transwer
 
no to nie jest zbyt łlopatologiczne :)
dobry sposób ale naraża cię na potencjalne ataki :p
 
Tam tez jest ale tam to jest tak dziwnie a na stronce to jest z source i inne wazne zeczy . Lepiej wytłumaczone :p
 
Jest dobrze wytłumaczone, po prostu nie potrafisz tego rozumieć. Kompilacja 0.2 i 0.3 różni się między sobą. Dla 0.2 patrz: poradnik podany wyżej, dla 0.3 /doc/Readme
 
Back
Top