• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

To People from wipe again/that played with me.

Pobiłbym się tak, ale w sumie to fakt, że na lunar połowa charków nie ma. Ja tam mam 200ed tylko. -.-
 
Dobra to idziemy grać na vestie.
Damiancok, wyjebal ci siwek konto czy juz zrobil znowu? xD
 
Wczoraj byl delete a dzis w inboxie nic nie ma wiec chyba sie obrazil hehe. Ja teraz w robocie siedzę do 14 i xlog
 
A co urazilem cie tym czy placzesz o -2 na dead otsie bo jak tak to ci mogę lvlki odrobić tylko zajedź passy na priv


A no i jak piszesz cos o mnie to najpierw sie przedstaw zrozumiałeś leszczu?
 
hahaha bez kitu teraz averion w oczekiwaniu na unbana bedzie zapalki w koncie liczyl czyt. swoje rece
 
Oceniasz mnie po fotce z czasów kiedy to jeszcze ze stara chodziles po banucie i szukales Steel bootsow bo zhp tego wymaga wiec cichutko juz i idź tam dalej mefe po 80 wdupiaj

Szledi narazie licze ile cylindrów wytoczylem w robocie takze zajecie mam. Btw podnieś gryf vo leży na parterze na trzecim stopniu od wczoraj nightstalkerze jebany
 
stul pizde i zaloz lepiej betonowe buty bo jak halny zawieje to chociaz nie wyjebiez sie
 
A co robi siwek gdy widzi pizde? Przegląda sie w lustrze. Gościu milcz jak do mnie mówisz no jakbyś mnie ba ulicy spotkal to byś mi dzień dobry mowil i pytal czy nie potrzebuje wypastowania butów :)

Apropo betonowych butów juz ci provident takie zafundowal czy stara ci wrzucili do betoniarki
 
vezir zebys sie czasem nie wypierdolił na schodach jak bedziesz lucowi nową butle do bimbrownika niósł
 
albo bez kitu, powrót na ambere, każdy ma jakiegoś wariata tam.

jebać cie damian, jebac cie marek
 
luco z marcinem niech w papier, kamień zagrają i każdy wybiera po wariacie, jak za dobrych czasów na boiskach betonowych
 
Back
Top