• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

To Veziv

Calar

Trusted Member
Joined
Dec 28, 2012
Messages
1,409
Reaction score
483
Yo Veziv, how about we make 2 equal teams on lunarforce? and fight there? i see that mark made an update regarding stone skins, we can just go and fight there what do you think about this? we will share the people between 2 teams so we have equal numbers etc...
 
to juz lepiej napisz do makalelelelelel i niech postawi nowego otsa, nawet ja sie pisze na to ehehe
 
On nie postawi nowego otsa, a lunar jest dosc dobrym otsikiem. Tam bym wbil z checia aczkolwiek mam malo czasu ale cos bym sie staral grac, do marka by sie napisalo o zmiany itp typu wiecej lvla na bless/koszt blessow itp. Mysle ze cos by sie dalo ogarnac, a makalele nie postawi otsa nowego bo to jest kurwa lasa na kase co dodaje resp tarantul zamiast normalne bugi ogarnac :D
 
po co do niego ma pisać skoro gość zaczął coś robić jak już nikt nie grał ? imo bez sensu, lunar w sumie lepsza opcja niż shadow
 
Calar podjeżdzaj z vt bo na shadow mnie wyjaśnili moze lunar coś ugramy... xD
śmiechem żartem jak Grubasie zrobisz teamek to privek coś po gram jak bd miał czas!
 
raczej nie bd wbijac na lunar bo wiekszosc nie chce a pozatym calar ludzi nie bedziesz mial :p
 
raczej nie bd wbijac na lunar bo wiekszosc nie chce a pozatym calar ludzi nie bedziesz mial
No spoko nie chcesz to nie, nie wiem czemu tak mowisz. Pisalem do kilku osob i duzo osob napisalo ze beda grali ale ty sobie myslisz "Ananas u mnie gra to u mnie zostanie" bo w comment napisal ze nie idzie do mnie, nie chcesz grac to nie bij sie z przeciwnikiem swojego pokroju.
 
ale co ty pierdolisz jak wiele razy byles kopany chociaz jest fun :) a z toba to wiele razy probowalismy i albo wychodzile z serva albo jakas wymowka albo cos i tak ciagle :p
 
Duzo osob napisalo ze by gralo a ja gadalem z "wiekszoscia" i nie chca tam isc a pozatym ots z 100 ppl online kazdy loguje na bitki i x log wiekszosc tam harow nie ma ani kasy zawsze tam tak bylo i bedzie takze wjb
 
ale co ty pierdolisz jak wiele razy byles kopany chociaz jest fun :) a z toba to wiele razy probowalismy i albo wychodzile z serva albo jakas wymowka albo cos i tak ciagle :p

No tak patryczek kopales nas, remember liberty bay battle? omel na leb kayto szczota calar szczota.

Widac ze ktos obsral zbroje, no spoko zostan i bij sie dopisz do CV wygralem z bomblem dominatorem shadowcorsa w 2015.

Have fun
 
obsral zbroje ? haha taki grozny jestes? nikt nie osral poprostu ludzia nie chce sie tam grac
 
Back
Top