• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Zniszcz mój serwer i zarób hajs!

Tubeshop

Member
Joined
Nov 23, 2023
Messages
173
Reaction score
19
Cześć!
Pracuje nad swoim amatorskim OTSem i mam dla Was zabawę na której możecie zarobić.

Za każdy crashbug lub błąd krytycznie płacę 50zł!

Dla ułatwienia zadania. jest to TFS 1.3 Alkurius Global & Coustom
Na czas testów jest bardzo duży exp stages i w temple możecie odebrać darmowe punkty premium do sklepu.

Jeśli znalazłeś błąd napisz po wypłatę na priv otland lub na forum mojego serwera.

ip: zanera.pl
port: 7171
client: 8.6
web: Latest News - Zanera (https://zanera.pl/)
 
Przecież w 1.3 żeby crashbuga zrobić to trzeba być mistrzem :)
Gdyby to był 0.3 / 0.4 to by szło coś znaleźć (chyba, że sam piszesz skrypty a nie masz doświadczenia).
 
Przecież w 1.3 żeby crashbuga zrobić to trzeba być mistrzem :)
Gdyby to był 0.3 / 0.4 to by szło coś znaleźć (chyba, że sam piszesz skrypty a nie masz doświadczenia).

I na taką odpowiedź czekałem :D Wróciłem właśnie z czasów 0.4 i wiesz jak było :D
 
Płaci ale jest nie miły i strasznie straszy ludzi nie wiem co mu to dodaje


jak cos to wiecej dam info priv .
 
dobrze przekaże kazdemu nasza cała rozmowe ;) po pierwszew 50 $ dolarów to nie 50 złoty kolego. i Twoje Teksty jakie pisaleś
 
Najwazniejsze, że się udało dogadać :D ja Cie przepraszam jeszcze raz za nieporozumienia i mam nadzieje, że nie bedziesz miał mi za załe :D czasem trzeba sobie coś wyjaśnić, a nie sie obrażać jak małe dziewczynki. sorry jeszcze raz
 
Back
Top