• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

C++ / Regeneration

kuzara

New Member
Joined
Jan 13, 2010
Messages
209
Reaction score
1
Witam mam pewne pytanie.
PHP:
void Player::addDefaultRegeneration(uint32_t addTicks)
{
	Condition* condition = getCondition(CONDITION_REGENERATION, CONDITIONID_DEFAULT);
	int rege = getSkill(SKILL_TYPE, SKILL_LEVEL)
	if(condition)
		condition->setTicks(condition->getTicks() + addTicks);
	else if((condition = Condition::createCondition(CONDITIONID_DEFAULT, CONDITION_REGENERATION, addTicks)))
	{
		condition->setParam(CONDITIONPARAM_HEALTHGAIN, vocation->getGainAmount(GAIN_HEALTH) + rege);
		condition->setParam(CONDITIONPARAM_HEALTHTICKS, (vocation->getGainTicks(GAIN_HEALTH) * 1000));
		condition->setParam(CONDITIONPARAM_MANAGAIN, vocation->getGainAmount(GAIN_MANA) + rege);
		condition->setParam(CONDITIONPARAM_MANATICKS, (vocation->getGainTicks(GAIN_MANA) * 1000));
		addCondition(condition);
	}
}

Niby dziala lecz nie do konca. Otoz "dziala" do pierwszego zjedzenia fooda. Po zjedzeniu fooda skill nie zwieksza ilosci regeneracji hp/many. Mianowicie:
Sytuacja 1: Gracz zaraz po zalogowaniu zjadza jedzenie (dostaje hp/mane zadeklarowana z voc.xml + 10 bonusu <skill>) a nastepnie idzie cwiczyc dany skill - bonus nie wzrasta.
Sytuacja 2: Gracz zaraz po zalogowaniu idzie cwiczyc dany skill i wbija 20 po czym zjada jedzenie (dostaje hp/mane zadeklarowana z voc.xml + 20 bonusu <skill>) po czym wbijanie dalszych skilli nie przynosi efektu gdyz zjadl fooda.

Bylby ktos w stanie wytlumaczyc mi na czym polega blad?
 
proponował Bym wziasc z innego Silnika ten skrypt.


Wtedy może by działało.

Ale nie jestem Pewien.
 
To może przez ten twój kod. wes sproboj zrobic tak jak nie ma tego twojego kodu.

Jeżeli bład bedzie nastepywac dalej to ja juz nie wiem.

Ja mam cos podobnego wes zobacz se moj post....
 
Back
Top Bottom