• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Euro 2012. Polska - Ukraina

  • Thread starter Deleted member 148307
  • Start date
D

Deleted member 148307

Guest
Euro 2012. Polska - Ukraina


Euro_2012_logo.png

Witajcie,
odbiegając od całego syfu który aktualnie się gromadzi na tym boardzie dobrze by było znaleźć neutralny temat. W temacie tym poświęcimy się rozmowie o najbliższym Euro które wystartować ma (o ile się uda) w naszym pięknym kraju już za 12 dni.


Zapraszam do dyskusji :D
 
Last edited by a moderator:
odbiegając od całego syfu który aktualnie się gromadzi na tym boardzie dobrze by było znaleźć neutralny temat.
faktycznie dobrze by było. Ale ty zacząłeś właśnie jeszcze większy syf niż cała reszta razem wzięta.
Do widzenia
 
No właśnie o czym tu dyskutować?
Skoro skompromitujemy się przed całą Europą ?
Odpadniemy w grupie?
 
widzę u niektórych zero patriotyzmu jebane pseudopolaczki.
 
a o czym tu dyskutować? hmm znamy już kadrę...

nie wię?

Zawsze można pogdybać czy wyjdziemy z grupy, kto będzie w finale, a w przyszłości temat się przyda do dyskusji o nadchodzących meczach.

Proszę aby wypierdalały osoby które umieją tylko polaczkować i pisać jaka to Polska jest biedna i chujowa.
 
Polska Polską ale całe to widowisko to jeden wielki żal. Banda starych facetów biega i kopie piłkę i cały świat się tym jara. Jak ktoś miał gorszy dzień to zawsze jego wina, że drużyna przegrała. A jak wygrała to tylko dzięki trenerowi. To jest żałosne
 
Do tego czekamy na koniec Euro i problemy gospodarcze jak w Grecji.
Ponadtko i tak nie wyjdziemy z grupy ( kto wie, ale z nimi ? )...
 
Polska Polską ale całe to widowisko to jeden wielki żal. Banda starych facetów biega i kopie piłkę i cały świat się tym jara. Jak ktoś miał gorszy dzień to zawsze jego wina, że drużyna przegrała. A jak wygrała to tylko dzięki trenerowi. To jest żałosne

Może dla Ciebie żałosne ale wiedz że inni staja się wtedy szczęśliwsi. Co by robili jakby nie było Euro? Praca, praca, praca - a tak mogą sobie zasiąść po pracy i obejrzeć meczyk ;) A emocje są...
 
I obserwować jak śmieje się z nas cały świat, bo akurat w piłce nożnej to polacy są daleko z tyłu...
Jakiś Gabon w rankingu FIFA jest lepszy niż Polacy, a wy tak się jaracie tą piłką nożną.
Są sporty w których to Polacy są mistrzami bądź są na przodzie tabel, a nie jak w piłce nożnej ciągle się kompromitują

Ostatnie nagłówki
Code:
Polska - Rapid Lienz 8:0. Dobry prognostyk przed Euro?
I to jest dobra prognoza dla Polaków na EURO 2012 ?
Bo Polska reprezentacja wygrała z jakąś amatorską drużyną IV ligową Lienz z Austrii ?
No bez jaj...
 
Może dla Ciebie żałosne ale wiedz że inni staja się wtedy szczęśliwsi. Co by robili jakby nie było Euro? Praca, praca, praca - a tak mogą sobie zasiąść po pracy i obejrzeć meczyk ;) A emocje są...

Dla mnie to właśnie żałosne jest siedzieć przed telewizorkiem i jarać się gównem w skali 1:100, jest tyle innych fajnych zajęć - pierwszy lepszy, granie w kosza, śpiewanie, taniec. Nie mam pojęcia dlaczego ludzie wolą napełniać kieszenie akurat naszej Polskiej reprezentacji, która i tak wszystko z góry przegrywa a sama gra przypomina niekiedy aktorstwo aniżeli grę w piłkę nożną. Dlaczego nie koszykówka, siatkówka - tam jest więcej emocji niż przy tej przereklamowanej piłce nożnej. Jak chcesz przeżyć prawdziwe emocje to w czasie meczu idź do szpitala, zobacz jakie tam są emocje jak ludzie walczą o życie... Co za bagno. Wszystko było by okej, gdyby nie fakt że zarabiają na tym tak ogromną kasę, przynosząc tylko wstyd.
 
Dla mnie to właśnie żałosne jest siedzieć przed telewizorkiem i jarać się gównem w skali 1:100, jest tyle innych fajnych zajęć - pierwszy lepszy, granie w kosza, śpiewanie, taniec. Nie mam pojęcia dlaczego ludzie wolą napełniać kieszenie akurat naszej Polskiej reprezentacji, która i tak wszystko z góry przegrywa a sama gra przypomina niekiedy aktorstwo aniżeli grę w piłkę nożną. Dlaczego nie koszykówka, siatkówka - tam jest więcej emocji niż przy tej przereklamowanej piłce nożnej. Jak chcesz przeżyć prawdziwe emocje to w czasie meczu idź do szpitala, zobacz jakie tam są emocje jak ludzie walczą o życie... Co za bagno. Wszystko było by okej, gdyby nie fakt że zarabiają na tym tak ogromną kasę, przynosząc tylko wstyd.

Jest zapotrzebowanie to to robią. Chcą grać na otsach - wysyłają smsy itd. to je robią. Dlaczego nie koszykówka, siatkówka? Bo by się to u nas nie przyjeło. Akurat większości do gustu przypadło to a nie coś innego.

Nie chce przeżywać żadnych emocji, bo dla mnie prawdziwe emocje są nic nie warte, równie dobrze mogę siedzieć i medytować. Ale dla kogoś daje to frajdę.
 
Nie chce mi się cytować bo usuwanie ściany tekstu na telefonie trochę trwa.

Jaranie się prostami zespołowymi w ogóle tak samo wygląda. Wygraną zawsze dzięki trenerowi. Poza tym zawsze jesteś zależny od kilku innych osób. Niby współpraca ale ile razy to jest tylko słowo? Poza tym robienie biznesu ze sportu... Ok, kraj zrobił parę inwestycji. Niech będzie. Ale ile osób zarabia na posiadaniu klubu? Jasne, fajnie jest dobrze się bawić i przy tym zarabiać. Ale jedź pieniądze stała się ważniejsze od tej zabawy to traci sens. Mi by wystarczyło gdybym nie musiał martwić się o sprzęt. Jakbym od czasu do czasu dostał pieniądze jako nagrodę w jakichś zawodach to ok ale nie o to chodzi. Ale co ja tam wiem...
 
Back
Top