• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Recent content by EvulFapMastah

  1. EvulFapMastah

    Ile zarabiacie z otsów ?

    lepiej idźcie do jakiegoś teleturnieju może coś zarobicie jak wam się przyfarci , a nie o otsach myślicie :)
  2. EvulFapMastah

    Vestia.pl - Centralna Komisja ds. Spoofingu.

    Popierdoliło wam się wszystkich w dupach . Komisja ds. Spoofingu hhahahahaha
  3. EvulFapMastah

    Terazniejszosc

    A ty kolego masz jakiegoś ots-a ?;> Może podasz ip i sie pochwalisz która to rl mapa ściągnięta z otlandu albo z jakiegoś innego forum ;]
  4. EvulFapMastah

    Terazniejszosc

    Nie zapominajmy o naszym drogim skeybie i nie śmiejmy się z niego bo on musi utrzymać rodzinę !
  5. EvulFapMastah

    Ciekawe klipy muzyczne...

    http://www.youtube.com/watch?v=YKun63cqp7I&feature=player_detailpage
  6. EvulFapMastah

    Crystal coins

    Nie graj w Tibie bo Tibia to zło uzależnia i tracisz na tym pieniądze
  7. EvulFapMastah

    Allegro Payu nie wypłaciło kasy

    poczekać może musisz ?
  8. EvulFapMastah

    Brutal spoffuje!

    A na jakiej podstawie doliczasz niby graczy oglądających casta do ilości online :/ Czekamy az rl tibia zacznie sobie doliczac ludzi z castów, kto wie czy takich kwadratow nie ma z 50 i nie wymysliles jakiegos pro sposobu zeby to omijac. Dowodów że no logout tam nie ma nie posiadam, mogles to...
  9. EvulFapMastah

    Brutal spoffuje!

    Dziś, zostawilem z ciekawosci zalogowałem się na ots brutalwars którego większośc z was zna, zobaczyłem ich cast system, i poszedłem afk. Po paru godzinach przychodzę a moim oczą wspaniały widok sie ukazał: Mam nagrany cały film jak chodze tam przed 5 minut, postacie są przerzucane na...
  10. EvulFapMastah

    Problem Wi - Fi

    Restartowałem raz za pomocą guzika raz przez odłączenie i nic nie nie ma przełącznika żeby to kontrolować niestety nie wiem jaki to model ponieważ pudełko mam w piwnicy i nie wiem gdzie leży (spory bałagan)
  11. EvulFapMastah

    Problem Wi - Fi

    Witam Mam pewien problem podczas gdy chcę się podłączyć na laptopie do mojej sieci Wi-Fi. Polega on na tym, że gdy podłączę się do sieci jest napisane, że wszystko ok lecz nie ma internetu. Grzebałem trochę w necie i znalazłem żeby w edytorze rejestru dodać wpis DWORD o nazwie...
  12. EvulFapMastah

    11.11.11

    Ja tam do Cykotitana nie wiem gdzie ty ;/
Back
Top