• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Recent content by Maniek5

  1. M

    Legalizacja Broni.

    widzisz krzesła w tibii są ale broni palnej nie ma dlatego też tibijczyk rzucił krzesłem.
  2. M

    crashe - różnica systemów operacyjnych

    ty jesteś w tym przypadku głupszym słabszym niepełnosprawnym forumowym źrebakiem który nie odpuścił a zwiał. najpierw postaw server na windowsie osiągnij uptime przynajmniej 200 H a potem się wypowiadaj w tym temacie ŹREBAKU !
  3. M

    crashe - różnica systemów operacyjnych

    chodzi tu o stabilizacje silnika na tych systemach nie o windowsa. chciałeś napisać myślę ze uciekłem nie, nie uciekłeś a zwiałeś jak tchórz. widzisz ja jestem tu mądrym trollem a ty głupim matołem.
  4. M

    crashe - różnica systemów operacyjnych

    to ze nie wiesz co to jest "boost" i jesteś tępy oraz głupi jak but to już twój problem.
  5. M

    crashe - różnica systemów operacyjnych

    autor tematu napisał crashe - różnica systemów operacyjnych nie ma żadnej różnicy wystarczą odpowiednie boosty i będzie stabilizacja na xp jak i na win 7 jednak dla ciebie zm1q zawsze będzie to oznaczać "Ja jebe Dowiedzenia" ponieważ twoja makówka jest tępa i do kompilowania silnika ściągasz...
  6. M

    crashe - różnica systemów operacyjnych

    win 7 czy xp to jeden ch*j dobrze dobrane boosty = STABILIZACJA ! i nic więcej nie zdradzę.
  7. M

    TFS quest system

    sprawdzasz quest gmem ? jeśli tak to sprawdzi graczem.
  8. M

    Max lvl i max skills

    to jest to czego potrzebowałeś. http://otland.net/f28/bug-m-lvl-132879/index2.html
  9. M

    Homepay/PayMedia/DotPay/ProfitSMS - opinie, pytania oraz wszystko co z nimi związane

    bo dotpay to największy syf wysłali ci pewnie dziś o około 8/9 rano jak i mi. wysłał za pewne 4 dni temu.
  10. M

    The revolution datapack [idea]

    stawiaj co chcesz ważne by się wyróżniało od reszty.
  11. M

    Dzisiejsze OTS'Y [free ptk]

    dla ciebie to odwaga dla mnie normalka. stąd to jedynie trochę ataków, mu chodziło raczej o reklamę na innych forach.
  12. M

    The revolution datapack [idea]

    na rl tibii teraz tak mało się traci ze to jest nie możliwe :rolleyes: niektórym nie podoba się tak mały spadek doświadczenia ale ja myślę ze to dobre posunięcie ze strony Cip Softa teraz z pvp blessem można bawić się praktycznie wiecznie. są też tacy ludzie którym nic nie zrobisz ale wątpię...
  13. M

    The revolution datapack [idea]

    w życiu nie zagrał bym na takim serverze wolał bym już iść na rl tibie i mieć to samo może tam exp mniejszy ale postać wieczna...
  14. M

    MotionCAPTCHA - na pohybel tekstowej!

    robiąc nowe konto na otlandzie masz układanie zdjęcia w całość.
  15. M

    Crash Bugi

    chodzi ci o news ticker, nie ^_^ jeśli masz gesior forum bądź bugtrackera to wiedz ze ktoś w każdej chwili może zrobić przekierowanie do np strony z exploitem.
Back
Top