Witam planuję zbudować serwer, ale widzę, że coś się zmieniło. Raz pobrałeś gotowe OTSA, teraz kompilujesz pliki. Mam kilka pytań na temat tego wszystkiego, a mianowicie:
1:Jaki system Windows, Windows11, Ubuntu czy coś innego
2:Czy WIN SCP obsługuje Ubuntu (i nie musisz instalować Windowsa i...