• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Search results

  1. M

    Jak wysyłać HP i manę w procentach

    W source przyjacielu w source
  2. M

    [TFS 1.3] Only Clients 10.00 to 12.00 allowed 32x bit system [Co sie dzieje?]

    Wejdź w source i zobacz w pliku definitions.h tam powinno być CLIENT_VERSION_MIN i MAX czy cos takiego.
  3. M

    Compile Tibia 7.6

    If we add the bars displayed in % to your source, the problem with blacking bar them will end, just as for players and monsters, the colorful teleport effects will not be a problem, it is a bit strange that there is no command to buy a house. Write to me at pw, I need more information to help you.
  4. M

    Compile Tibia 7.6

    Do I see well? Is United Engine by Dramen? After all, a leaky one is like cheese, unfortunately the distro you provided to you above is already supported by MySQL. As far as I remember, United Engine worked only under XML, plus 3/4 scripts you will have to redo because TFS or OTX will not...
  5. M

    [7.6] Problem z klientem 7.6

    Witajcie, mam win10 taki otóź problem jest dosyc uciazliwy gdyż musze za każdym razem włączać klienta od początku Uwaga dzieje sie tak, gdy np próbuje otworzyć jakiś plik, np edytować plik tekstowy
  6. M

    Bład kompilacji 7.6 debian 9.0

    A moze cos wiecej? jakie distro, jak wyglada folder z source?
  7. M

    [7.6] Dwa kody, pomoc!

    Na jakiej zasadzie przenosić itemy przez schody, rozwiń ten temat, wyjaśnij o co mniej więcej chodzi Coś na zasadzie, rzucasz item na schody i pojawia się floor wyżej?
  8. M

    C++ display for the player loot from monsters EVO!

    155 C:\Users `count' was not declared in this scope ??
  9. M

    [SZUKAM] Loot Message na 7.6

    void MonsterType::createLoot(Container* corpse) { for(LootItems::const_iterator it = lootItems.begin(); it != lootItems.end() && (corpse->capacity() - corpse->size() > 0); it++){ Item* tmpItem = createLootItem(*it); if(tmpItem){ //middleysonadded if(Container*...
  10. M

    [7.6] Widoczna cena domków.

    Jakiego silnika uzywasz? musisz miec z source pliki house, co to podałeś to jest kod komendy !buyhouse
  11. M

    [SZUKAM] Loot Message na 7.6

    Poszukuje skryptu na loot message, moze byc na default pod aveste 7.6, kazdy skrypt jest pod wyższe wersje OTServ przykład zabijam potwora i pokazuje sie na default (np) Loot of << monstername << to i to @ref @ref @ref
  12. M

    [SZUKAM] Komend na uzycie mr i uh

    Miałem ustawić to pod zwyklą kończącą się mr i uh, ale skoro nie wczyta ilości charges to ustawimy pod niekończącą się mr i uh, cóż w każdym razie działa jak powinno, ważne że czyta id czy runa znajduje sie w eq. Dziekuje Ci zbizu za pomoc, pomogłeś mi bardzo. Pozdrawiam @Edit Skompilowałem...
  13. M

    [SZUKAM] Komend na uzycie mr i uh

    Tym razem nie zjada calej setki, jak wpisze któreś z powyższych linijek komenda działa, leczy ale nie zabiera uzyc wgl @Edit Tez nie wiem czy powinno to tak dzialać, ale nie ma efektu uzycia uh wgl
  14. M

    [SZUKAM] Komend na uzycie mr i uh

    Zjada cala setke,
  15. M

    [SZUKAM] Komend na uzycie mr i uh

    Witajcie, poszukuje skryptu do uzycia run manarune i uh na siebie pod 7.6 Przykład : Grasz pisze !uh i uzywa na niego runy uh z plecaka, po czym usuwa jedno uzycie Silnik to avesta 0.6.4
Back
Top