mam prste pytanie mam 2 silniki TFS 0.2.14 na tibie 9,6 i 0.3.7 na 9.46, w 9,6 zrobiłem sobie łatwo voacation jakie chciałem dorobiłem parenaście nowych bezproblemowo , lecz mam problem z robieniem nowych spelli z spells editora kod nie działa, natomiast na 9.46 spelle z łatwościa się dodaje...