• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Search results

  1. I

    paygol - wyplata

    ale zamazałeś, że i tak widać, że widać, że masz 400~~ PLN, ;s poprostu we wcześniejszych nie przekroczyłeś bariery 218 PLN do zapłaty, w march miałeś mniej niż 100, april nie widze, potem may coś chyba 200 i potem june znowu mniej niż 100, poczekaj na zsumowanie się powyżej 218 zł
  2. I

    [9.80-9.86] The Forgotten Server v0.2.15 (Mystic Spirit)

    this datapack is only for test :D
  3. I

    Twist of fate bless like tibia rl

    im not sure, but mystic spirit datapack include this bless
  4. I

    LoL ktoś do gry na weście

    tzn? jakiego tak z ciekawości?
  5. I

    windows 8 - cd key

    wzięte w cytat i zapisane w .txt na przyszłóść, pewnie nie zadziała, ale zawsze warto kopiować takie rzeczy :O - - - Updated - - - nie, niech go dymają to wtedy się nauczy - - - Updated - - - albo w sumie nie dymajcie go, bo szkoda - - - Updated - - - usuń już ci co by chcieli to już...
  6. I

    LoL ktoś do gry na weście

    taa, to chyba tak jak z clonowaniem itemów przy depo, "ej ziom wiesz jak się clonuje? ctrl + l " - - - Updated - - - w sumie ta gra ma parę błędów, raz widziałem blitz'a, że na 1 lvl wbił się pod przeciwnego turreta i w ostatniej chwilii rzucił Q gdy miał mniej niż 100 hp i padł a...
  7. I

    [9.80-9.86] The Forgotten Server v0.2.15 (Mystic Spirit)

    MSVCR110.dll <-- need this, where can i find it"?
  8. I

    BlitzWeiss a New member :D

    ale do czegoś trzeba się przypierdolić, a mapuje nawet spoko, więc jebłem w nickname
  9. I

    Cast system

    raczej, żeby dał log'a co się dzieje, że mu crashuje :D
  10. I

    MapTracker

    lepiej brzmi ; kozak w necie, pizda w świecie niż w "realu", chociaż się zgodzę jeśli przy okazji nawiązujemy do cr7
  11. I

    BlitzWeiss a New member :D

    masz chujowy nick, a po za tym twoje mapy są nawet fajne :D ładne, tam gdzie trzeba to roślinka jest itd, ale nie ma też najebania detalami, więc nawet fajne, rób dalej ;p polecam zmianę nicku tak btw - - - Updated - - - i wyjeb ten podpis swój bo psuje całego screena, ewentualnie zmień go...
  12. I

    OpenTibia All Zbizu's RME mods [7.6; 8.6; 8.7; 9.2; 9.6]

    u should add it too into C:\Users\your computer acc name\AppData and now go into local/roaming/locallow (im not sure which one), find folder with remere's map editor, and change extensions
  13. I

    GlobalEvent [Potar] Fully automatic 100% anti-bot system (Lib/Creature/Talk/Glob).

    should work, if something will be wrong u can easy fix it
  14. I

    LoL ktoś do gry na weście

    nom potar, ty wbiłeś ranked tylko na weście, wbij sobie na NE i spróbuj wyjść z bronzu, btw grając premade z kolegą z silvera w jeden dzień z 0 pkt wyszedłem na bronze IV, bo jak grasz samemu z bronze V to za gre dostajesz 4-11 pkt, a nie po 20
  15. I

    LoL ktoś do gry na weście

    nie wbijam na gg, mój nick to 000IksDe000, pisz w grze lub na prv otland ;p
  16. I

    LoL ktoś do gry na weście

    Siema, ma ktoś konto w lol'u w europie zachodniej? Dziś założyłem na weście bo ponoć tu ludzie bardziej ogarnięci się trafiają, jednakże gdy wbiłem zagrać jedną grę akurat dobrało mi noobów i niestety typy o 10 lvli więksi grali gorzej niż ja bez run czy specajlizacji ;/ Ktoś by zagrał ze...
  17. I

    TalkAction Ban System 9.6+ [Only Lua]

    Ye, and if someone will do mass logs non stop that will slow your server
Back
Top