• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Search results

  1. I

    League of Legends (Polish discussion topic).

    xd xd xd
  2. I

    Podsumowanie RP w 7 min!

    no właśnie, łap lajka #kanier poczytaj moje posty i ile w nich obrony kościoła, a ile 'fanatyzmu', a potem skonfrontuj to z tym co napisałeś sam, jakoś nie opowiedziałem sie za żadną ze stron, tylko napisałem jak jest
  3. I

    PB Turniej Lua, teraz to dojebałem xD

    lol, typie xD, dlatego było pisane, że wtedy byłoby możliwe dodanie np. tej funkcji onMove i jak dasz w niej return false to nie ruszy itema - - - Updated - - - szczerze to możesz edytować te items.otb do woli jak tylko chcesz
  4. I

    tibia teraz

    bo kiedyś używali mózgu by nowe updaty nie niszczyły poprzednich, bo od kiedy weszło yalahar, expa takie jak shadothrone(elf forteca), czy parę innych, odeszło do lamusa.. teraz zobaczyli, że po nowych upach nikt nie expi na starych, więc pozmieniali --> shadowthrone zrobili tam mounta, że się...
  5. I

    Podsumowanie RP w 7 min!

    ciekawe, bo np. u mnie w Warszawie z kościoła Dominikanów wszyscy są zadowoleni i kościół jest wypełniony po brzegi właśnie młodymi ludźmi
  6. I

    PB Turniej Lua, teraz to dojebałem xD

    trollujesz?xD
  7. I

    Peroxide's Mapping Thread

    nice
  8. I

    CO tu jest źle?

    zrobiłem sobie: function onSay(cid, words, param) if(param == '') then doPlayerSendTextMessage(cid, MESSAGE_INFO_DESCR, "Command param required.") return true end local t = string.explode(param, ",") if(not t[2] or not t[1]) then doPlayerSendTextMessage(cid...
  9. I

    Podsumowanie RP w 7 min!

    podoba mi się last teza "zło do triumfu potrzebuje tylko tego by ludzie dobrzy nic nie robili" nie obejrzałbym tego filmiku tak jak innych z otlandu, ale obejrzałem bo zaciekawił mnie dopisek "for semi", czyli film dla mnie, pewnie to twoja odpowiedź do mojego hejta, że Polska nie jest krajem...
  10. I

    Brak nadzoru

    wgl o chuj chodzi z tymi "gitami" i frajernią? tam na tamtym forum tylko spam "kurwa" "chuj" "spierdalaj" i nic więcej, a na pb jak już jest flejm to i tak jest bardziej konstruktywny :\
  11. I

    Silnik, przyszłość, który będzie się najlepiej rozwijał

    0.2 nie trzeba donatora bo jest w distributions dałem ci rozwiązanie, a do tego napisałem to 'fonetycznie', żeby łatwiej twój mózg przyswoił nie no, troche sobie potrollowalem
  12. I

    client 9.8 / 9.86

    skąd wziąć 9.8 / 9.86 ? czysty, jakieś sprawdzone źródło
  13. I

    Skrypty 0.3.6 - 0.4

    to zależy jakich funkcji użyto w danych skryptach - - - Updated - - - nie trudno jest poprawić to co nie działa
  14. I

    Silnik, przyszłość, który będzie się najlepiej rozwijał

    w distribudions marz nofy pot 9.8 za fri, kumasz? nazywa się on Mystic Spirit
  15. I

    [Youtube] - Co mówią: Tibijczycy

    nigdy mi się nie chciało nawet sprawdzić skąd to jest
  16. I

    Brak nadzoru

    potar to pseudonim potara też w rl'a więc nie wiem o chuj ci chodzi do niego - - - Updated - - - ja pierdole co to za forum, tam wszyscy by się kwalifikowali do ich "frajerni" XDD
  17. I

    Praca

    tak, ale to zupełnie inna sprawa niż teraz, sorry ale indianie, nepalczycy i inne kultury, które w przeszłości wpierdalały narkotyki, nie robili tego z takich pobudek jak teraz i nie w takich ilościach morfina nadal jest lekiem znieczulającym więc nie wiem czemu piszesz to w czasie przeszłym...
  18. I

    PB Turniej Lua, teraz to dojebałem xD

    Nie, właśnie będzie dowolność, więc będzie można napisać kod na 100 linijek, który by zajmował normalnie 10, a osoba, które by to 'lepiej' napisała by była wyżej oceniana. By początkujący i ci bardziej zaawansowani mogli brać udział w tym samym konkursie, poprostu ci 'lepsi' zostaną wyżej...
  19. I

    tibia teraz

    bo teraz nikt nie chodzi już na goby czy amazony między drogą carlin - ab, więc odnowili tam tereny i dali nowe potworki, by mapa nie stała pusta
  20. I

    Silnik, przyszłość, który będzie się najlepiej rozwijał

    a jak to teraz wygląda, wszystko z 0.2 będzie działało na 1.0 tak? I kto rozwija 1.0, talaturen?
Back
Top