bo kiedyś używali mózgu by nowe updaty nie niszczyły poprzednich, bo od kiedy weszło yalahar, expa takie jak shadothrone(elf forteca), czy parę innych, odeszło do lamusa.. teraz zobaczyli, że po nowych upach nikt nie expi na starych, więc pozmieniali --> shadowthrone zrobili tam mounta, że się...