noo, jeszcze po wyjściu już nowych clientów 9.x była opcja zabijania, ognisko + naokoło parcele, i bot mógł sforsować parcele, ale jak była droga bez parcela to wybierał ją i tak fajnie się trapowało, wraz z zasypaniem ogniska i ubiłem parę typa.. niestety potem już boty jak był parcel to...