@up
w Lorenzie na produkcji, ba nawet na magazynie ( ja pracuję na magazynie ), jak coś jest "luzem" to można wpierdalać, jedynie wynieść nie można, bo trzepią na bramkach jak pojebani.
Nie wiem jak wygląda produkcja, ale ludzie mówili, że jak robisz na produkcji to po kilku dniach odechciewa...