• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Search results

  1. KuczyProceder

    AutoUpdater

    tyle to i ja wiem, ale moja wiedza na temat tego języka jest uboga ;(
  2. KuczyProceder

    AutoUpdater

    Witam ponownie! Czy znacie jakieś sposoby na autoupdate klienta?? Chodzi dokładnie o to że mam OTS'a , do którego dokładam co chwile nowe sprity, modyfikuje .dat i takie tam.. Lecz żeby gracze nie musieli co chwile ściągać nowego klienta chciałbym żeby się aktualizował po tym jak wrzucę nowe...
  3. KuczyProceder

    [poland]pokemon ingenious (custom)

    yeah .... good luck, and enjoy my project Pokemon Pearl :>
  4. KuczyProceder

    ModernAAC - polskie znaki

    Tak jak w temacie, nie wiem jak zrobić żeby ModernAAC którego zainstalowałem obsługiwał polskie znaki, a nie "krzaki" ;> @edit trzeba było zmienić kodowanie na iso-8859-2 ... temat do zamknięcia!
  5. KuczyProceder

    Czego powinienem się nauczyć, aby bez problemów postawić OTS i dobrze zabezpieczyć?

    stian w swoim poradniku dla Ubuntu/Debian umieścił na ostatniej stronie Ubuntu Auto Script, który automatycznie skompiluje ci TFSa, zainstaluje Lighttpd, phpMyAdmin i ModernAAC nic trudnego wystarczy poszukać ;>
  6. KuczyProceder

    Scripter Pokemon Revolution Team

    mam ataki summonow od m1-m12 ale trzeba dodać efekty ok. godzina roboty, ataki wild tez nie problem ;> co do duel systemu to nie do mnie z tym, jak potrzebujesz ludzi do pomocy to pisz do mnie na priv
  7. KuczyProceder

    Scripter Pokemon Revolution Team

    może napiszesz co już zrobiłeś ?? ;>
  8. KuczyProceder

    Debian 6 i VMware

    ok dzięki ściągam ;> do zamnknięcia!
  9. KuczyProceder

    Debian 6 i VMware

    problem w tym że nie mam jak ściągnąć debian 5 bo na stronie jest tylko 6 ;/
  10. KuczyProceder

    Wyłączenie funkcji UPNP

    wyjąłeś mi to z ust ;>
  11. KuczyProceder

    Debian 6 i VMware

    Mam takie pytanie: Czy w najnowszym VMware 7.1 jest możliwość postawienia systemu Debian 6 ?? Bo posiadam VMware 7.0 i jest tam tylko do wyboru Debian 5, a nie ma go nigdzie do ściągnięcia na necie ;/
  12. KuczyProceder

    Wyłączenie funkcji UPNP

    to przejdź się do salonu orange i tam ci powiedzą
  13. KuczyProceder

    Wyłączenie funkcji UPNP

    to chyba ogólnie w windowsie chcesz wyłączyć: Pomoc: Włączanie lub wyłączanie wyjątku architektury UPnP
  14. KuczyProceder

    problem z acc makerem

    CipSoft dał ci swojego acc makera ?!??
  15. KuczyProceder

    Jak dobrze rozreklamować serwer?

    ... a z daleka było słychać strzały ... Serdecznie zapraszam, Adam Małysz
  16. KuczyProceder

    Problem Z Logowaniem

    pierw trzeba ogarnąć ots u siebie a potem myśleć o dedyku -.- @down i co że masz zrobione? download&run ?? mam nadzieje że sms shopa nie będziesz robił -.-
  17. KuczyProceder

    Problem Z Logowaniem

    buahahahaha ;>
  18. KuczyProceder

    Komórka

    nokia n81 8gb, na allegro do 300zł w dobrym stanie kupisz ;>
  19. KuczyProceder

    skrypt na item

    nie dziala samme ;/ mimo to dzieki za skrypt i nie dziekuje za warna ;>
  20. KuczyProceder

    skrypt na item

    dzieki kula o to mi chodzilo ;] powinno byc setPlayerStorageValue ;] Kula_ powiedz mi co jest źle w tym skrypcie ;]
Back
Top