• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Search results

  1. D

    IsInRange how to use?

    Hello. I need to do a script that will teleport players from a given position to the temple after entering the command / shift lever. I am using otx 3. I have something like that, but it only works for players who pronounce the command. I need the script to transfer everyone in this area...
  2. D

    Pytanie o OTX SERVER 3. Jak ustawic exhaustion na 3 sec w action scripts.

    Cześć. Potrzebuje ustawić na skrzynkę exhaust na 3 sekundy w action scripts na otx serwer 3. W sensie ze klikne raz i musze odczekac, zeby sie nie dalo spamowac. Mam cos takiego: I drugie pytanie odnosnie tego otx czy nie lepiej sie przeniesc na jakiegos tfs'a pod tibie 8.6?? Bo te action...
  3. D

    Event na czas. Po 15 minutach teleportuje do temple.

    Chym. Przy jednej osobie to raczej nie bedzie problemu, prawda, ale np jesli na ewent wejdzie 30 osob?
  4. D

    Czy za dużo action skryptów może spowolnić serwer albo powodawać crashe?

    Super. Dzięki za wyjaśnienie chłopaki. Będę spokojniejszy :)
  5. D

    Czy za dużo action skryptów może spowolnić serwer albo powodawać crashe?

    Cześć. Chciałem zrobić coś na zasadzie kopalni na moim otx3. Kamienie z actionid i każdy ze swoim skryptem w action. Takich kamienie będzie na mapie około 30 i tutaj moje pytanie jak będę miał na serwerze za dużo przedmiotów z actionid i skryptów w action, to czy serwer nie ucierpi na tym?
  6. D

    Zarządzanie bazą danych skryptami lua.

    Cześć. Chciałbym się dowiedzieć jak można wysyłać zapytania do bazy i odbierać odpowiedź w skrypcie lua w actions i czy się w ogóle da. Albo czy jest możliwość ustawienia zmiennej, która nie będzie się resetować po wyłączeniu serwera. Chcę zrobić licznik i po restarcie serwera on mi się resetuje.
  7. D

    OTX Server 3 - Based on TFS 1.2 (7.6/7.72 - 8.6 - 8.70/71 - 10.96)

    Hey. Not work commands to create items, spawn monsters, etc. What should I do?
  8. D

    Kompilacja [TFS 1.2] Widnows x64bit + Video!

    Cześć. Mógłby mi ktoś powiedzieć jakie pliki mam dodać do Additional Include Directories i do Additional library Directories ponieważ zdjęcia wygasły, a nie mogę nigdzie znaleść i mi ciągle wywala błedy.
Back
Top