Nie chce nic zabezpieczac, przynajmniej narazie. Od jakiegos czasu wraz z kolega wklejalismy nowe spry do klienta, z tym ze kazdy z nas osobno. Teraz nie potrafimy tego "scalic". Sporo tego, wiec pojedynczo nikomu sie nie chce.
Tak jak pisalem. Robie tak: Wczytuje dat i spr. > eksportuje pliki...