Witam,
Mam taki mały problem. Postawiłem OTS'a silnik TFS wer. pod 8.54, bodajże 0.3.6. Acc maker Gesior kompatybilny z silnikiem. Wszystko działa OK, mogę się logować, tworzyć konto przez strone etc.
Meritum sprawy. Mam wew. ip (neo - livebox). Chciałem pograć z znajomymi. Zrobiłem trick z...