hahahaha
kao prvo nisam ja tebi nista ukrao, nego moj rl ukrao cuki citavu kucu skoro, zato ne prosipaj se, ja sam gugi dao djabe magebot.
sir hard, jesam, thief sam lika za sve, boli tebe kurac.
a to za icechaw, FUCK ICECHAW. =) Ti na shadowu ne smijes leave dp.