• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Search results

  1. zm1q

    FIX !buyhouse

    Witam, słyszałem że można crashować otsa komendą !buyhouse i trzeba ją zrobić lua lecz nigdzie nie mogę znaleźć fixa. Macie może link do nie go?
  2. zm1q

    Legalizacja Broni.

    Zdecydowane nie. Połowa społeczności latała by z bronią, taka prawda, broń nie jest dla ludzi a co bardziej dla polaków. Po drugie jest to nawet nie realne nie chcą zlegalicowac Marii Konopnickiej która nie szkodzi społeczeństwu a co dopiero zlegalizować bron :w00t: JESTEM ZDECYDOWANIE PRZECIW...
  3. zm1q

    OpenTibia a Windows?

    Windows jest do gier, programów itp a nie hostingu! P.S jak nie możesz sobie porawdzić z kompilacja na linuxie albo z czymś podobnym to moge ci pomóc za friko @down: dzięki. Chyba każdy z nas robi błędy, nie wiem jak mogłem zrobić błąd w pomóc he he :)
  4. zm1q

    crashe - różnica systemów operacyjnych

    Domyslam że sie da bo mam gdzieś 0.3.6 skomilowanego w x64 tylko powiedz mi po co?? jak można to samo zrobić na linuxie i masz 100% wiekszą stabilność. P.S Po co drążyć ten temat jak i tak wszyscy wiemy że windows jako system serwerowy sie nie nadaje?
  5. zm1q

    crashe - różnica systemów operacyjnych

    A umiesz skompilować tfsa x64 na windowsa??
  6. zm1q

    crashe - różnica systemów operacyjnych

    Człowieku to jest forum i stąd sie nie ucieka. Mi chodziło o to że poruwnujesz obydwa systemy ogólnie a nie względem tfsa, hostuj te swoje 10mb evo mapki na tym gównie i mów że masz stabilny system opreacyjny czy co tam chcesz mnie to jebie. Nie spinaj sie tak bo ci żyła na czole jebnie. A co...
  7. zm1q

    crashe - różnica systemów operacyjnych

    Dochodze do takiego zalożenia że głupszemu trzeba odpuścić.
  8. zm1q

    crashe - różnica systemów operacyjnych

    Łyhy ale śmieszne. Twoja interpretacja chyba nie jest na najlepszym poziomie, mówisz że xp i win7 to jeden huj wiec idź się naucz wyrażać swoje myśli które gdzieś ci sie tam w czarnej dziurze jelita grubego kumulują tak aby każdy dobrze cie zrozumiał. kk? A i widze że jesteś specem hostu na...
  9. zm1q

    crashe - różnica systemów operacyjnych

    Jak win 7 i xp dla ciebie to jeden huj to pozdro
  10. zm1q

    Ciekawe klipy muzyczne...

    http://www.youtube.com/watch?v=terYyqD7lec
  11. zm1q

    crashe - różnica systemów operacyjnych

    Windows xp i Windows 7 są zbudowane na innym jądrze i pewnie dlatego, zresztą nie znam sie na tym bo na windowsie nigdy praktycznie nie hostowałem.
  12. zm1q

    Problem z logami gildii / gesior

    Pokaż 1350 linie P.S albo najlepiej caly skrypt
  13. zm1q

    klawiatura

    Może zainstaluj sp1 albo zrób przywracanie systemu
  14. zm1q

    klawiatura

    To zrób nowa partycje z poziomu windowsa(nawet chyba linux podczas instalacji ma opcje zwolnienie wolnego miejsca na nową partyje) i zainstaluj linuxa, jak bedzie wszystko dobrze to formacik :) P.S założe sie że masz xp
  15. zm1q

    klawiatura

    To zrób formata na windowsa7 bo pewnie masz xp a tak jest wszystko możliwe. Albo zrób nowa partycje z poziomu windowsa i zainstaluj linuxa jak wtedy bedzie działało to formacik :)
  16. zm1q

    klawiatura

    Rozbierz go sam i zobacz, w czym masz problem??
  17. zm1q

    Items.otb i rev

    Ja mam łatwy sposób Wejdź w items.ccp i usuń Następnie skomiluj. Teraz wczyta ci każdą wersje items.otb
Back
Top