• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Search results

  1. L

    Veziv panic?

    XDDDDDDDD just be serious, you didn't even dare to fight with Kaida/Wipe Again, not mentioning that when you did, you lost everything.
  2. L

    Ppl without saying anything

    a u Ciebie w teamku to nie kupili streserków za 3 dolary i się bawią ?
  3. L

    All war Teams : What About ?

    Why you still write about this lunar, it's obvious that no one will transfer there
  4. L

    All war Teams : What About ?

    Great option but they won't transfer for sure.
  5. L

    kaida ventrilo fix me guys

    a ja słyszałem, że Cię zaraz na łeb zajebie
  6. L

    [FULLMOVIE][HD][VT REC] Wipe Again Reload # Shadowcores by Rozowy

    Nic specjalnego, ale plus, że się komuś chcę nad czymś takim siedzieć.
  7. L

    MARK HANI

    gladly
  8. L

    Lets set some RULES on war WARJATY VERSUS DYM RELOAD

    no zapytaj swoich kolegów kto bije, po chuj idiote strugasz XDD
  9. L

    Lets set some RULES on war WARJATY VERSUS DYM RELOAD

    no pewnie, że Wam nie zależy, ale to przecież ja napierdalam spajka od 3 rano jak siwka na vt nie ma XD
  10. L

    Lets set some RULES on war WARJATY VERSUS DYM RELOAD

    no, ale skoro jest Was zawsze więcej, a kiedy nie jest to walicie ava to jak tutaj normalnie się bić XD komander arek to napierdalał wave od początku battle, ale coś napiszesz o wavach XD daj spokój ja wiem, że Was jest 10 mniej i lecicie twardo na open, ale z Nas nie są takie wariaty.
  11. L

    Lets set some RULES on war WARJATY VERSUS DYM RELOAD

    nie no XDD gdzie Wy gostki żyjecie to ja naprawdę nie mam pojęcia, jakaś wymóweczka musi być, bo jakby to inaczej. napiszcie, że już nie wiedzieliście co robić to sded krzyknął ava, a że nie chcieliście przegrać to zgodnie zajebaliście XDD przydałoby się nagrywać te legendarne battelki, bo to...
  12. L

    Lets set some RULES on war WARJATY VERSUS DYM RELOAD

    nikt nie uderzył ava od Nas, bo było na vt mówione 100x i nikt tego nie bił więc nie pierdol głupot. Padło Wam 3 magów i panika w oczach więc ava trzeba zajebać, my odrabiamy fragi na defie, a Wy je robicie na combo ava. Tylko później nie piszcie w 10 osób i nie płaczcie o chujowe bitki, bo aż...
  13. L

    Lets set some RULES on war WARJATY VERSUS DYM RELOAD

    ale i tak później napiszecie w 20 osób, że siwek spierdala przez 2h XDD było Nas teraz po równo to już nie wiecie co robić
  14. L

    Lets set some RULES on war WARJATY VERSUS DYM RELOAD

    ale słuchaj, co Ty się tłumaczysz? całe battle bili u Ciebie tera hurki, a Twoje tłumaczenie to jest, że u Nas 1 koleś zajebał tera hura XD ? ava od Nas żadne nie poleciało. nikt nie płacze, to Wy płaczecie, że nie ma normalnej bitki i siwek ciągle spierdala, a jak miałes normalną bitke to...
  15. L

    Lets set some RULES on war WARJATY VERSUS DYM RELOAD

    Niech siwek kasuje tą gildie i na -2 się bijemy, bo to parodia, że z gostkiem 25 letnim się dogadać nie da XD
  16. L

    Lets set some RULES on war WARJATY VERSUS DYM RELOAD

    no co Ty kurwo bita, nie expiłeś swojego charka a biegałeś na bitki innym ? ubekiem to mógł być Twój stary co się rozpierdalał na sąsiadów za dodatkowe kartki na wagon szlugów pierdolony śmietniku. zresztą na chuj rozmawiać z jakimś dzieckiem co mordy nie otworzył od 5lat, a na vencie privki...
  17. L

    Lets set some RULES on war WARJATY VERSUS DYM RELOAD

    hahahaha, Ty pierdolony śmietniku, ładnie Ci giereczka banie poryła, że sobie historyjki wymyślasz. nie uderzyłem ani jednego ueka i tera hura dzisiaj, ale jakiś śmietnik twojego pokroju coś sobie ubzdurał w główce. To -2 mnie za bardzo nie boli, nie jestem Tobą żeby na battle noobem biegać
  18. L

    Lets set some RULES on war WARJATY VERSUS DYM RELOAD

    czaisz Ty kurwo bez głosu, że nigdy nie uderzyłem tera hura czy ueka na battle?
  19. L

    About Wars/Commanders

    but that's the truth nurlan, you were and are the biggest crybaby, you care about this game a little bit too much. Don't even wanna refer our talks how you logout on def and spamming that you need to save ur ass because you're high level and don't wanna die, that's the most pathetic thing you...
  20. L

    About Wars/Commanders

    Thanks Michael
Back
Top