• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Search results

  1. L

    Take advantage of OX Project Cancellation And Make A New Server

    Ye, I've been fighting on lunar for a month and I can barely find ~5 charlovers but maybe you've got better info. Don't get your logic, sure, u must kill someone 3 times to make him lose lvl but how much time does it take him to get this lvl back ?
  2. L

    Take advantage of OX Project Cancellation And Make A New Server

    Lunar is a server for fighting, death penalty should be quite low to not to provoke the situation where people are affraid of dying. What is more, you don't have shared experience, you won't have more than ~3.5kk/hour on 250ed while on shadowcores you could've 12kk.
  3. L

    Bartek

    własnie mnie śmieszy jak takie typy twojego pokroju się coś produkują o siwka matce, gdzie ty siwka to tylko na publicu słyszałeś, uslyszales cos od swoich koleżków z venta co byli u siwka 2x na vencie i dostali bana i teraz myślisz, ze jestes zabawny xd
  4. L

    Ladnie Sie bawisz

    dobra wicher, nie mam czasu cię wyjaśniać
  5. L

    Bartek

    ciekawe czy taki wygadany będziesz jak Twoja matula skończy swój żywot
  6. L

    reload z gymem

    zamknij pizde guma. ignore
  7. L

    NEW KANDYDAT NA PREZIDENT OF POLAND / War mode awards

    ja pierdole, co tu się wyrabia XD
  8. L

    Bomble Siohaje cwele od expa

    dobra siwy, zamknij pizde, bo cie wyjasnie
  9. L

    Gomesz

    zamknij pizde wille tradowcu
  10. L

    To Veziv

    GUMCOK ŚWIRZE, COŚ ODE MNIE DLA CIEBIE @sasirlubipaczki
  11. L

    Gomesz

    zamknij dupe latmasken, bo nie mam czasu cie wyjasniac
  12. L

    Gomesz

    JEJ PIĘKNE CZARNE OCZY ŚNIĄ SIĘ CZARNE OCZY KTO ŚPIEWA ZE MNĄ
  13. L

    To Veziv

    no dobra kurwa, ale nikt nie traktuje tego shadow poważnie, każdy by wolał się pobuchać na amberce, a nie na jakimś shadow z mwallami jak harcerskie ognisko, a jak walisz 2 ava to się czujesz jak w alpach
  14. L

    To Veziv

    veziv szczochu, wjeżdzasz na ambere
  15. L

    To Veziv

    no mnie to lotto, ale ten shadow to mierniutki otsik + na amberze nie masz jakiegoś tańczącego ogniska zamiast mwalla więc gra się o wiele przyjemniej.
  16. L

    To People from wipe again/that played with me.

    luco z marcinem niech w papier, kamień zagrają i każdy wybiera po wariacie, jak za dobrych czasów na boiskach betonowych
  17. L

    To Veziv

    ciężko to podzielić właśnie, ale jakby każdy grał jak człowiek zamiast pisać "nieeee ja idę tam i chuj" to by bez lipy można było coś zrobić. Najlepsza opcja to lunar albo powrót na ambere, bo i tak każdy ma tam wariata, a nawet jak nie to teraz tam fixnąć jakiegoś chara to 5min.
  18. L

    To People from wipe again/that played with me.

    albo bez kitu, powrót na ambere, każdy ma jakiegoś wariata tam. jebać cie damian, jebac cie marek
  19. L

    how to SZTYWNY

    pozdrawiam i prawilnie przypominam o paru sztywniakach, które przeszły bez echa. Pamietamy <3
  20. L

    To Veziv

    jak kupisz majka, to ja kupie vento :D
Back
Top