• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Search results

  1. L

    To Veziv

    to co sie dzieje, bo sie zagubiłem. PS. Też jestem za lunarem, może każdy ma tam mniej hajsu czy mniejszy lvl, ale zrobił ten exhs na stone skiny + nie ma jakiś piotrków co Cię walą na łeb 130 sorkami + lepiej się bije + brak wztów
  2. L

    OLD Wipe and others

    bo jak jakaś dziwka pokroju bombla albo jakiegoś innego sir mietka próbuje ciupać wariatów, a tydzien wczesniej się grubemu spłacał żeby móc expic albo pisał o konto 30x bo nikt mu nie chciał zrobić albo wchodził na vento jak ktoś się nad nim ulitował, dostawał pocisk i bana po 2min no to kurwa...
  3. L

    To Veziv

    bez kitu, róbcie teamek, podzielimy wariatów jakoś sensownie i się buchamy, a nie kurwa na jakimś shadow z jakimiś przemytnikami się bić, co im się przebija defa na fibuli. Dajcie spokój, pograłbym, ale żeby jakiś dym był, bo na to shadow to nawet nie ma po co logować
  4. L

    KUBA ST PIERRE GIGANT

    guma, siwek ci moze zajechać 230 sorca bez promo, bo on ma charów na rozdanie
  5. L

    OLD Wipe and others

    nooo, ale takie dziwki Cie będa próbowały ciupać na forum XDDD
  6. L

    Pushejro On Shadowcores

    nie uzywaj takich gangsterskich powiedzonek, bo jak cie ochroniarz w biedrze powinął to musiałeś po matke dzwonic zeby klękneła
  7. L

    Pushejro On Shadowcores

    za to nikt nie wie kim jestes
  8. L

    WM AWARDS WARJATY VERSUS BOMBLE

    kurwa MArcin, chuj Ci w dupe, ale +1 za ten post
  9. L

    Pushejro On Shadowcores

    kto by ci nozke rozbujał frajerzyno od sir amadeusza
  10. L

    Pushejro On Shadowcores

    Najgorsze co jest w tych śmietnikach to bezczelność, pisał taki do Ciebie po 30 razy zebyś mu zrobił konto na vt, błagał Cię na privie przez całe noce, a teraz wejdzie na forum i Cię zacznie ciupać XDDDDDD
  11. L

    PATRYK WE NEED YOU

    tego tu jeszcze brakowalo, najebales juz st pierra czy dalej ruchasz niedźwiedzie w ontario
  12. L

    PATRYK WE NEED YOU

    podjechać to ci mogę pod klatówe i cię szybciutko na łeb zajebać
  13. L

    PATRYK WE NEED YOU

    bez kitu, jest jedna zasada, dobre vt to takie, na ktorym jest ciągła ciupa jebać cie luco frajerzyno od sir mietka, co jak zajebali ava to wstał i z lucem śpiewał mazurka dąbrowskiego
  14. L

    OLD Wipe and others

    ale jedna sprawa, kim ty kurwa w ogole jestes ? odpowiedz mi tylko na to pytanie, jakis old od everlastow czy bombla, bo za chuja nie wiem
  15. L

    PATRYK WE NEED YOU

    napisać typaskowi prawde to coś pisze o graniu na powaznie w gierke xdd to nie ja wstawiam wynik warmode z wygraną 10 fragami i spamuje o tym 5dni xd
  16. L

    PATRYK WE NEED YOU

    Nas nikt nie kopie, bo jak każdy normalny z tego tematu na poważnie tutaj grał to ty biłeś wz1 z chłopakami, bo na inne nie miałeś wejścia
  17. L

    OLD Wipe and others

    dawać kurwy na venta to Was powyjasniam, bo tutaj to cos widze, ze sie poczuwacie za bardzo. na chuj wy szczochy coś tutaj piszecie jak NIKT, POWTARZAM, NIKT, nie ma pojęcia skad Wy się urwaliście, jedyne co kojarze to tego bombla, ale tylko dlatego, ze mi spamowal o konto jak jebany...
  18. L

    OLD Wipe and others

    jak ty siedziałeś na kanale to odezwałes się może 2x, z czego odezwałeś to za duże słowo, bo ktoś cię ciupał od kurwy, a ty się cieszyłeś, bo wiedziałeś, ze nie mozesz zdjąć kagańca. także zabierz swoich compadres i zamknac juz te oszczane ryje, bo nei mogę tego czytać
  19. L

    OLD Wipe and others

    ale posłuchaj ty kurwo, czemu dziamiesz tym ryjem jak jesteś petem od bombla albo od innego amadeusza
  20. L

    OLD Wipe and others

    ja nie musze kłamać, bo każdy wie, ze to prawda
Back
Top