dawać kurwy na venta to Was powyjasniam, bo tutaj to cos widze, ze sie poczuwacie za bardzo.
na chuj wy szczochy coś tutaj piszecie jak NIKT, POWTARZAM, NIKT, nie ma pojęcia skad Wy się urwaliście, jedyne co kojarze to tego bombla, ale tylko dlatego, ze mi spamowal o konto jak jebany...