• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Search results

  1. L

    fak noob hehe 2x DEAD BRAH HOW U DOIN'

    omg, you died by 2 ppl, running around with utamo on 350ed, if it wasnt enough you died on walls where u can jump and run around till the christmas so how dare you write something here? wyjasniony
  2. L

    First serious request to the TwifySoft to change something about gameplay on both ots

    Unfortunately, there's no point to create another hardcore pvp server because every server based only on this will sooner or later go down as we clearly see by looking on the lunarforce. but i agree with the the proposal about merging lunar with shadow and create a new one where both rpg and...
  3. L

    My idea :)

    ale co ty sie przejmujesz xdd przecież jakby tutaj były zrobione dwa normalne teamki to słuch o tych polskich szlachtach i innych sir mefistofelesach by zaginał i wróciliby huncić inq w 15 chłopa, bo by zrozumieli, ze to nie ich poziom.
  4. L

    My idea :)

    ja pierdole guma, co sie z toba dzieje. ojciec jak to przeczytał to wyjebał salto do tyłu z podziwu
  5. L

    Lovac/ Nuskei And my old ppl

    sorri :(
  6. L

    Lovac/ Nuskei And my old ppl

    orc >wrote by dutch xdddd plx bas, eat a snickers
  7. L

    Lovac/ Nuskei And my old ppl

    no szkoda, ze jak ja rl tibijke widzialem to ty sie z ojcem trynkiewiczem po podworku ganiales, a teraz typek przez sciany przechodzi i mysli, ze jest plejerkiem z rl tibii XDDDDD jebal cie pies i cala twoja rodzine komuchowska kurwo
  8. L

    Lovac/ Nuskei And my old ppl

    no gram sobie teraz na quilii i mam 120 sorca i na forum xenobota pisze zeby ktos mi skrypty na wara dal, bo nie wiem jak 3 klawisze wcisnac poziomem to ty w tej giereczce nie odbiegasz od tej polskiej szlachty to mozesz tam na bajerke podjechac, bo na vencie taki wygadany nie jestes
  9. L

    Lovac/ Nuskei And my old ppl

    jak ty kurwo sie smiesz odzywac, a na vencie to siedzisz na pizdzie i mozesz co najwyzej do siwka pysk otworzyc gostek w 2k14 na rl tibie wszedl i sie cieszy, ze 20zl zarobil, bo na ochronie w twierdzy to 5h roboty, pierdolony szczochu co wypierdalal xloga z venta jak go zabili XDDDDDD
  10. L

    Lovac/ Nuskei And my old ppl

    no trochę w tym racji, parę osób charki ma i ccki, ale na shadow na pewno lepszych ludzi byś siwek zebrał, niż na lunar jakieś gówna z meksyku na 400 palkach co padali na 3 sd.
  11. L

    Lovac/ Nuskei And my old ppl

    ale co tak ofensywnie szady
  12. L

    Lovac/ Nuskei And my old ppl

    u szady, ty stary taktyku, wiesz jak mi podniesc cisnienie
  13. L

    Teamspeaki

    closet wyjebany jak mlody chyba
  14. L

    turban gang dominando once again

    u guys are so funny, you're not so glib on vent, aren't you?
  15. L

    Teamspeaki

    napisz shleder jak sie ogarniesz
  16. L

    GAJS ON VENTRILO PATRYK SIWEK

    #potwierdzone info
  17. L

    GAJS ON VENTRILO PATRYK SIWEK

    potrzeba nam jeszcze menadżera drużyny i maskotki
  18. L

    GAJS ON VENTRILO PATRYK SIWEK

    :( :( :( :( :( new team reload? marek liduje na close, averion open, ja masterplany
Back
Top