• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Search results

  1. Shleder

    Bas (Pokemon of Veziv)

    luco sie za bardzo amarena nakurwil bo calego dzbana zajebal 15l na raz i spal przez 2 tyg na kablu od neta podobno tak slyszalem ale nie wiem czy potwierdzone info
  2. Shleder

    Champions League

    I think bayern with porto will be more interesting match now ;d i bet Barcelona 0-1 PSG and Bayern 3:0 Porto
  3. Shleder

    Bas (Pokemon of Veziv)

    naruto cos tam przejmowal na veno to ten mu sie wpierdalal caly czas ;d taki gosciu powinien siedziec z globalem na login bo typy padaly przez niego caly czas
  4. Shleder

    Bas (Pokemon of Veziv)

    no ta Lokuf a najlepsze w tym jest to ze tam graja takie typy co jeszcze dobrze mapy tibijskiej nei znaja bo graja pewnie z rok rpg na rl wyexpili sie do 150 na carrion wormach i z pvp to w ogole nawet doczynienia nie mieli a potem pisza calar the best commander zwala w chuj xD obejrzalem 2 camy...
  5. Shleder

    Bas (Pokemon of Veziv)

    worst player sebus haha no widze ladnie tam po sebastianie cisna rowno :D i jeszcze cwalara wpisali na best commandera no odrazu widac ze real tibia bez kitu xD^^ hahahahaha juz widze siwka jak to przeczyta CALAR ITS KURWA BIGGEST COMMANDER ? :D THIS STFU NOOB FROM SHADOWCORES? :D CHECK LIBERTY...
  6. Shleder

    Bas (Pokemon of Veziv)

    calar joker aka 130 rp kyra last line with energy ring and royal spears yeye remember liberty bay fucking fat pokeball hehe
  7. Shleder

    Edzio puscil kiere?

    knapik cisna cie chyba albo mi sie wydaje nie daj sie
  8. Shleder

    Bas (Pokemon of Veziv)

    HAHAHAHAHAHHA XDD EXPLAINED CALAR YOUR TWIFYSOFT CAREER IS FINISHED GG TRY WITH ANOTHER NAME
  9. Shleder

    Bas (Pokemon of Veziv)

    grubas co ty najebany jakis czy niedojebany? bas they insulting you guys be careful rly
  10. Shleder

    Edzio puscil kiere?

    zreszta wyjebane jajca w to mam bo itak tu nie gram stwierdzam tylko fakt ze wiekszosc tych grajkow co tutaj jeszcze zostala to charloverki co po 3 dyntkach na -2 znowu by dali xloga i sie modlili do krzyza o pokoj zeby podexpic te 400+ ludziki na jakims orshabaalu ^^
  11. Shleder

    Edzio puscil kiere?

    przy dobrych wiatrach arsenal moze jeszcze wyprzedzic chelsea nigdy nie wiadomo bywaja takie niespodzianki :D jak to kurwa kto polowa tych waszych 350+ rpg wojownikow przypomnij sobie czemu poszlismy grac na lunar :D bo na shadow po kilku bitkach przestaliscie grac w wiekszosci bo cyferki...
  12. Shleder

    Edzio puscil kiere?

    Z taka forma Arsenalu ? nie sadze xd gogo gunners jaki wpierdol gostek jak my tu 2x wracalismy i wy przestawaliscie logowac bo 2/3 waszego teamu to pety co tu expili 3 lata i 10 desek na ich 300+ i sie nie logowali xd kazdy -20 i walili xlogi to poszlismy retired i zaczynaja expic tak bylo...
  13. Shleder

    Edzio puscil kiere?

    liverpool zycioweczka xD wyczuwam lige mistrzow w chuj
  14. Shleder

    Edzio puscil kiere?

    Nie sadze zeby tutaj mialo sie zaczac jeszcze cos dziac bo wszyscy starzy ludzie przestali grac i nikt juz raczej nie wroci bo to niema tak naprawde sensu z tego wzgledu ze zostaly tutaj same pety i pare osob co chyba sie troche uzaleznilo od tego serverka i dalej expia po 3 latach hjahahah xd...
  15. Shleder

    RECOVERED MOVIE 2013 / LJECIM SHADOWCORES

    uuu nice one gr8 times with good teams +1
  16. Shleder

    Champions League

    bayern 2:0 porto barcelona 1:1 psg
  17. Shleder

    To all teams/ people who is bored cuz no fights

    hahahahahahahahahaha Bas you won internet xD
  18. Shleder

    One last ride.

    so true...
  19. Shleder

    This community must turn around at some point

    the community is already dead long time ago lol
  20. Shleder

    Take advantage of OX Project Cancellation And Make A New Server

    Im sure if you make a good ot there will be many teams playing the question is can u make a stable server on tibia 10.70+?
Back
Top