• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Search results

  1. Kanier

    aklimatyzowanie się z nową klawiaturą

    I jak klawiaturka? :D
  2. Kanier

    Ile zarabiacie z otsów ?

    38 mln jest debilami a Shaco Pajac jest geniuszem.
  3. Kanier

    Rysik (Tablet Graficzny) do kompa

    No dokładnie chciało Ci się przeglądać i szukać moje posty ? Pokaż może wszystkie posty.
  4. Kanier

    Rysik (Tablet Graficzny) do kompa

    A chuj mnie to obchodzi że sobie rysik kupisz?
  5. Kanier

    Ile zarabiacie z otsów ?

    12 zł na godzinę i gardzisz tym? Nie wiem gdzie mieszkasz i ile masz lat ale ja bym brał odstrzała. Ja potrzebuję stałej pracy i za chuja tu się nie da nawet dorywczej bo wszędzie tylko pierdoleni przedstawiciele albo call center. A otsy to już przeszłość miałem coś robić ale za chuj to już nie...
  6. Kanier

    Gamelus.com - nowa lista serwerów

    Kurde ale wciąż wam potrzebna reklama..
  7. Kanier

    aklimatyzowanie się z nową klawiaturą

    Ja zarabiałem lekko 5-6 tyś a teraz w to nie wchodzę bo się nie da więc odbij odemnie :D No ile Ci to zajmie tydzień? To zależy ile siedzisz, no i podaj jaki to model.
  8. Kanier

    aklimatyzowanie się z nową klawiaturą

    No kurwa bardziej debilnego tematu nie widziałem tu już dawno. Czekaj karty mówią mi że zajmie Ci to 14 dni roboczych odlicz sobie święta.
  9. Kanier

    Ile zarabiacie z otsów ?

    Teraz się nie opłaca stawiać, są lepsze źródła zarobków.
  10. Kanier

    Kompilacja tfsa na 64 bity

    Ja RL mape miałem 130 mb na x32 do 500 graczy, co do tematu to radził bym użyć nowszego reva.
  11. Kanier

    sms z zagranicy - PayGol ?

    Ale polski odbiorca a nie jakieś śmieciowe paygol czy zaypay. Poza tym nie umiesz ang a trzeba go ogarniać.
  12. Kanier

    Ile zarabiacie z otsów ?

    No właśnie zależy jaki serwer :D ja mówiłem o RL :D
  13. Kanier

    Ile zarabiacie z otsów ?

    300 zł ? ^^ Coś mało...:D Jak byłem na liście xinna to pierwszy tydzień 2-3 tyś, potem do końca ok 2 tyś. Jak bez listy xinna to przez całą edycje 1-1,5 :D
  14. Kanier

    Kompilacja tfsa na 64 bity

    windows?
  15. Kanier

    sms z zagranicy - PayGol ?

    Paygol to syf ; / po co dawać zarabiać jakimś lewym firmą jak można wesprzeć naszego polskiego kolegę (kolega bo kiedyś bawił się z nami :D ) pozatym tak jak mówie homepay za 4-5 lat będzie najlepszą firmą mikropłatności na świecie i nikt go nie przebije ile lat jest na rynku polskim z 2-3? i...
  16. Kanier

    [Gesior ACC] jak zablokowac name

    Account Creator Character
  17. Kanier

    sms z zagranicy - PayGol ?

    Te chojrak (bez obrazy diath) jak już stawiasz znaki interpunkcyjne to chociaż w dobrych miejscach :D A co do tematu przecież homepay zajmuje się usługami zagranicznych sms ja bym stawiał na homepay ma już jako takom renomę no i w chuj się rozwija.
  18. Kanier

    Filmy dające do myślenia

    3/4 zdania true jednak koniec nie jest taki kolorowy że życie dało nam po dupie i automatycznie(zawsze) osiągam cele. Ale dobra już nie spamuje :d Co do czaru to umiem go bo wypowiedzieć go spokojnie wypowiem i nawet podniosę rzecz ale pisać nie umiem w Hogwarcie chujowo uczą gramatyki.
  19. Kanier

    Filmy dające do myślenia

    Mnie np. hary poter nauczył zaklęcia "Nigarium Lewiosa" < - nie umiem tego pisać. Trochę zmieniłeś to co pisałeś w pierwszym poście a co teraz bo w pierwszym wyjebałeś z cytatami że gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego no bez jaj i co ma mi to pomóc w życiu? To jest takie...
  20. Kanier

    Filmy dające do myślenia

    Ja pierdole nie ma to jak oglądać film i potem jarać się tym i próbować to osiągnąć przypominam KURWA ŻYCIE TO NIE FILM !
Back
Top