Lanceq pomagasz/pracujesz w tej firmie to wiadomo że z wszelką cenę będziesz bronił tej mikro-firmy.
Jednakże nie pisz głupot że jest to początkująca firma to musi mieć taką wpadkę, bo chyba dobrze wiemy że nie każde nowe firmy mają takie problemy.
Ktoś kto powierza swoję dane,pracę,biznesy itd...