To zacznij czytać ze zrozumieniem, chodziło mi o to o czym xinn wspomniał w poście wyżej... Dał nam pobyć na liście, w zamian za wpłatę 300-tu zł na fundację, jedyna i ostateczna chyba opcja żeby siedzieć na liście, no ale skytech spoofuje, dostanie teraz bana dożywotniego, nie odwołalnego na...