Ty jesteś upośledzony? w poprzednich tematach myślałem, że sobie żartujesz.
@topic nic nie zrobisz, jedyna opcja to czekać na reakcję hosteama. Jeśli są tu tacy odważni, macie niezbite dowody na to, że weed was wali to dzwoncie do hosteama, myślę że im też zależy na tym, żeby tych ataków nie...