• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Search results

  1. X

    Materia

    Ta, założę się że jesteś taki tępy, że nawet kodu źródłowego nie pobierzesz... Twierdzisz, że ty wstawiłeś stopkę "by skytech"? Zresztą skytech, uważasz się za takiego eksperta, a Twoim megaevo bawiłem się prostą komendą !changesex, a ty byłeś na tyle tępy, że tak prostego błędu nie wykryłeś i...
  2. X

    Materia

    Ja tam akurat wolałbym kupić layout, przynajmniej samą grafikę bo mimo wielu prób, nigdy nic fajnego w photoshopie nie zmajstrowałem xd @topic nie wiem.
  3. X

    Materia

    On przynajmniej nie kreadnie layoutów, bo żałuję wydać nawet te 100 zł na własny. Jesteś zwykłym złodziejem, burakiem, krętaczem, wypierdalaj. Najbardziej mnie rozjebałeś, gdy zajebałeś layout z kleksorii, w stopkę wstawiłeś "by skytech", w support GOD Skytech, a jak Ci napisałem na gg że...
  4. X

    Błędy z wyświetlaniem niektórych itemów

    nie(musisz użyć items.otb tego, którym mapa była robiona.
  5. X

    Materia

    Tragedia, wydałeś 10 zł =/ A sam temat to durnota, może i ktoś udostępnił ale znając życie napierdolił tam błędów, a jak nie to gimbazia i tak nie ogarnie crashów...
  6. X

    Trzeba kiedyś odpuścić...

    Śmiejesz się z tnt a większość użytkowników ma większą wiedzę niż ty. @topic thx...
  7. X

    Gamelus.com - nowa lista serwerów

    Skoro hipermarket robi ludzi w chuja, to idę do spożywczego.
  8. X

    Jak zacząć lua...

    Ja mam jedną - zacznij już czytać, bo szkoda czasu. Dla mnie najlepszą nauką była praktyka, metoda prób i błędów.
  9. X

    Server za mikropłatności

    CuddiHosting.pl - Serwery Dedykowane, VPS
  10. X

    Otsmateria 2013

    Ty jesteś gościu bardziej udany niż dima i cała ta reszta retardów razem wzięta :D
  11. X

    Ile zarabiacie z otsów ?

    A co ty niby sprzedajesz? wątpię w to, że ktoś jest tak głupi, żeby pytać o przesyłkę za pobraniem serwera..
  12. X

    Ile zarabiacie z otsów ?

    Czemu zamazujesz numer gg? może sam te rozmowy robisz?
  13. X

    bot ktory sam pisze do ludzi

    Sam na niego jechałeś nie raz, a teraz wszędzie mu dupę liżesz... A skąd wszyscy wiedzą, że ten bot nie jest Twój? odpowiedź jest prosta, jesteś za głupi żeby coś takiego napisać. @topic tibiaspambot wpisz w google.
  14. X

    Otsmateria 2013

    Jebłem... Nie zabieraj się lepiej za otsy ;d
  15. X

    Klawiatura ala "Touch Cover"

    A ja właśnie się zgodzę, bo miałem myszkę razzora za 199 zł, to po 4 miesiącach siadł PPM, oddałem na gwarancję odrzucili, a klawiatury jak droższe kupowałem to zawsze zalewałem xd, od tego czasu kupuje gówna do 50 zł.
  16. X

    VPS na miesiąc

    Ja Ci mogę vps'a zrobić za dobrą cenę + ochrona i pomoc w odpaleniu. Zainteresowany - prv.
  17. X

    Automatyczny reborn

    Ja mam coś takiego na sprzedaż, jak jesteś zainteresowany pisz.
  18. X

    Co tam?

  19. X

    Query

    Musi działać, a co do tego drugiego to prosty skrypt w php by to załatwił, nie jestem pewien ale zapytaniem tego raczej nie zrobisz, a jeśli tak to kombinuj z select sum().
  20. X

    Ile zarabiacie z otsów ?

    Chciałem to już napisać w pierwszym poście, ale napisałem tylko po części. Jest dokładnie tak jak mówisz, za 2500 tysiąca ciężko wyżyć samemu.
Back
Top