On przynajmniej nie kreadnie layoutów, bo żałuję wydać nawet te 100 zł na własny. Jesteś zwykłym złodziejem, burakiem, krętaczem, wypierdalaj.
Najbardziej mnie rozjebałeś, gdy zajebałeś layout z kleksorii, w stopkę wstawiłeś "by skytech", w support GOD Skytech, a jak Ci napisałem na gg że...