• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Search results

  1. X

    exhausted na kupywanie

    Tu masz.
  2. X

    Czy jak umrę w prawdziwym świecie to obudzę się w temple? Czyli rozkmina o śmierci

    Marihuana to nie narkotyk, tylko lekarstwo. @topic Nie wiem, co wy bierzecie że macie takie rozkminy. Ale poleciłbym zmienić dilera, albo brać połowę x d
  3. X

    Czy jest sprawiedliwość? Rozkmina o moralności i karze za czyny.

    To są skutki uboczne palenia marihuany, odstaw na miesiąc to zobaczysz różnice :D @topic, zawsze mam pompę jak czytam nie które filozoficzne posty użytkowników PB :D
  4. X

    exp ring - dzialajacy?

    Jakiś błąd w konsoli? jaki silnik? @down, faktycznie zmienia item w ten sam, nie wiem po co w ogóle robić "doTransformItem(item.uid, 7708)", jak można to w items.xml zrobić.
  5. X

    Server status

    Chmody
  6. X

    Spoof - program

    Przecież taki gracz nie wykonuje połączenia, więc na liście nie jest czytany. Po co mu taki spoof? @topic hotkey xlog na elfe, lub program(mam taki, mogę zapytać autora jeśli się zgodzi to Ci sprzedam - PW).
  7. X

    Inferna/Shivera OT wasze pomysly!

    Pewnie chodziło mu o odświeżanie tematu, tyle że z tego boarda i tak nikt nie wejdzie na ten serwer raczej.
  8. X

    Który fon? iPhone 4 vs Samsung

    Już Ci napisałem skoro jesteś tu taki wygadany, to chodz na teamspeaka i możemy pogadać o tego typu rzeczach i zobaczymy kto się okażę bardziej obeznany. Czuje się tu panem? bo napisałem, że IPHONE to syf? ktoś napisał w innym poście, że każdy ma inne zdanie na ten temat, dla mnie iphone to syf...
  9. X

    Który fon? iPhone 4 vs Samsung

    4paka na 3 serie. // topic Polecam samsunga.
  10. X

    Który fon? iPhone 4 vs Samsung

    Jak któryś jest z Poznania, lub okolic, to chętnie jeszcze dzisiaj możemy się "umówić" :D @down wiesz, że zaraz pan wielki wonsz rozda nam notki? :D // topic Polecam samsunga.
  11. X

    Który fon? iPhone 4 vs Samsung

    Bo to są takie pizdy, że na forum potrafią napisać a w twarz(przenośnia) już Ci tego nie powiedzą. Tak samo nie rozumiem ludzi, którzy spamują w tym temacie i oferują autorowi inne telefony, na dodatek szity za 200 zł skoro on chce telefon z wyżej półki... :blink: Pomijam już fakt, że on nie...
  12. X

    Który fon? iPhone 4 vs Samsung

    Jest, ale dla przykładu cenowo w tym samym czasie nie wiele się różniły =)
  13. X

    Który fon? iPhone 4 vs Samsung

    Sam jesteś pajacem, jeśli chcesz o tym pogadać to zapraszam na teamspeaka. A udzielam się dlatego, że miałem oba z tych telefonów tylko starsze o 1 modele i widziałem różnice. Kolejny forumowy spinający się pajacyk. Iphone to zacinające się gówno, a jeśli myślisz inaczej to jesteś zwykłym...
  14. X

    Który fon? iPhone 4 vs Samsung

    Galaxy s3 bez najmniejszego zastanowienia, wszystkie iphony to zacinające się gówna także nie polecam.
  15. X

    Co mam zrobić by na moim otsie grało sporo ludzi

    Ale ty misje złapałeś z tym spoofem xd
  16. X

    Co mam zrobić by na moim otsie grało sporo ludzi

    Robisz chujowe serwery, ta Twoja mapa to jedno wielkie gówno, więc czego ty oczekujesz? kiedyś miałeś graczy, prawda ale każdy ich miał, wystarczyło dodać serwer na listę i po 2 dniach grało 150 osób. Teraz serwer musi być dobry, trzeba mnóstwo systemów, eventów, konkursów żeby się rozkręcił a...
  17. X

    [Skryptowanie Lua%XML z Seminari] Tworzenie i usuwanie przedmiotu na danej pozycji

    I tak chuja z tego zrozumieją xd, ale ty semmi masz misję, zamiast się pierdolić z poradnikami dla gimbusów to byś się wziął za jakiś porządny język i go wkuwał jak się tak nudzisz. Lepiej na tym wyjdziesz. Co do poradnika, to GJ/GZ !!!
  18. X

    migracja na otland z tnet'a dyskusja

    Dopisz jeszcze "Darmowa pomoc w odpaleniu pierwszego OTS'a!" :D
  19. X

    migracja na otland z tnet'a dyskusja

    Co wy się dziwicie, że otland jest obiegany przez bezmózgich gimbusków? tutaj mały przykład Kolega szatan już się poczuł "panem" na otland, a co chwilę widzę założony przez niego temat z byle głupotą. I takich jego pokroju się tu robi gromada, bo jest darmowa i szybka pomoc. Co prawda trochę...
  20. X

    Co byście zrobili gdyby...

    Ja bym bardziej celował w taki system, że idzie się zalogować tylko i wyłącznie z danego IP, które można zmienić tylko i wyłącznie przez emaila. Mały problem by był z graczami ze zmiennym IP, ale cipkisoft by coś wymyślił. Takie rozwiązanie zakończyło by wiele problemów, hacki, rokowanie postaci.
Back
Top