Wiesz, mi to zwisa, ale osobiście uważam że temple jak i mapa vestii nie jest jakoś specjalnie zajebista, wybił się na spoofie, nie mówiąc już o patentach na np. taski, który ukradł z mojego serwera hellice.pl :)
@crypton, uprzedzam Twoja wypowiedź, tak wiele patentów kradłeś z mojego serwera...