Zawsze będą ludzie, którzy będą chcieli sobie zepsuć interes, lub z nudów atakować jakąkolwiek grę, dlatego Twoje pytanie jest mega durne. Co do OVH, trochę się tam zmieniło, jest mocniejsze niż było ale i tak wszyscy przechodzą do hosteam. Czy jest sens robić OTS'y, to zależy czy robisz je bo...