• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Search results

  1. X

    League of Legends (Polish discussion topic).

    Fajny poradnik, ja mogę od siebie tylko tyle powiedzieć, że w życiu bym takiej gry nie odpalił na kompie, gdyby nie paru kumpli którzy mnie do tego namówili. Gra jest zajebista, ma swój unikalny klimat. Ale tak jak kolega napisał, mam to samo zdanie na ten temat, przydały by się nowe mapy, nowe...
  2. X

    otservlist - 1 strony

    Gra na serwerze, a ban na liście to 2 różne rzeczy, dobra nie mam ochoty, a nawet mi się nie chcę z Tobą gadać. Jesteś kolejnym kretynem któremu "się nie chcę" udzielać, a rozpisujesz się na pół strony. Pisz co chcesz, mam wyjebane na ten temat. Idź hejtuj w innych tematach i wstawiaj sobie nad...
  3. X

    otservlist - 1 strony

    Jaka zabawę? po prostu kozaczy, ciśnie ludzi na forum, w emailach to niech to powie na jakimś serwerze głosowym prosto w twarz.
  4. X

    otservlist - 1 strony

    W przypadku inwoba było trochę inaczej, bo inwob był sporą konkurencją dla xinna. Podejrzewam, że xinn przez cały ten czas planował jak by się go pozbyć. Zresztą xinn to cipka, na forum napisze, na emailu też, pociśnie Ci, a jak go zaprosisz na jakiś serwer głosowy, to odrzuca zaproszenie...
  5. X

    start serwa = tp do temple

    Przecież Ci napisał skrypt z funkcją onStarup, taka podpowiedź wzoruj się na init.lua, lub tam po prostu dopisz zapytanie. @edit, tak jak Ci crypton napisał, wyprzedził mnie z postem ;d
  6. X

    Anty Debug

    Nie miałem jeszcze takiej sytuacji, a autor tematu jednoznacznie napisał, że chodzi mi o debugi na starcie serwera ;)
  7. X

    Związki partnerskie i tym podobne, co o tym sądzicie (konstruktywna dyskusja)

    Wypowiedziałem się co do tematu, problem ze zrozumieniem?
  8. X

    Anty Debug

    Jest jeszcze inne, łatwiejsze wyjście: Ustawiasz dla każdej profesji inną pozycję, to trochę pomaga.
  9. X

    Konkurs maperski i prośba

    Pw cipko, dogadamy się.
  10. X

    Hosting - Gdzie ?

    Funny KID, dwa proste powody: - Ten cały h~ to debil jakich nie ma, - OVH, - Nawet trzeci powód Ci dam, cuddi jest w hosteam i ma zajebiste ceny, zresztą dedykowane serwery teraz to groszowe sprawy =) @up, e tam to było dawno i po pewnym incydencie.
  11. X

    Hosting - Gdzie ?

    Ja OTOSA nigdy nie polecałem i polecać nie będę, już bardziej polecam RonIT - prywatne serwery OTS - otserv! Lista OTS, zobacz jak zrobić OTS. lub CuddiHosting.pl - Serwery Dedykowane, VPS
  12. X

    Hosting - Gdzie ?

    Ja bym nie zaufał komuś, kto ma kompleksy dotyczące swojego nicku. Ja polecam cuddihosting, będziesz zadowolony.
  13. X

    Miłośnicy łowienia nie tylko w tibi

    Znalazł grę, spodobała mu się, chciał się pochwalić ale niestety przez brak kolegów wrzucił na forum.
  14. X

    Ide jutro zglosic ddos na mojego otsa

    Pokaż karteczkę od niebieskich(SKAN) jak byłeś :) my kiedyś byliśmy i wrzuciłem na PB. Ciekawi mnie co im zaniosłeś i co powiedziałeś =] Narodowość = TRUE, potwierdzone info z dobrego źródła. Prędzej bym wątpił w to jego ćpanie ;]
  15. X

    Vestia.pl - Centralna Komisja ds. Spoofingu.

    Weed? hahahahaaa, w głowie Ci się popierdoliło, większego debila, bezmózga niż weed chyba nawet wśród Hosterów nie znajdziesz. Botneta i wszystko inne kupił, nie będę tu podawać przykładów jego głupoty, ale pewnie każdy z was się na nim poznał.
  16. X

    Skup złomu. Potrzebna pomoc!

    True Story BICZYS!
  17. X

    Revana.pl ?

    Scooty, enemia i tak Ci nie wypali, startują 2 inne serwery, które maja większą renomę niż Twój, także nie kombinuj =] TZN, może wypali, ale pograją koło 3 dni i pójdą na nowego.
  18. X

    Fotel do pc

    Skąd wiesz, że nie?
  19. X

    Poland.otservlist

    Taa, to skąd tam się znalazł? "nie rób ze mnie idioty", że ktoś skopiował laya i akurat Twój nick tam dał(skoro ty hostowałeś niby tylko tego serwa).
  20. X

    Nowy bot ????

    Skoro na torgu się dowiedziałeś, to czemu tam nie zapytasz?
Back
Top