W przypadku inwoba było trochę inaczej, bo inwob był sporą konkurencją dla xinna. Podejrzewam, że xinn przez cały ten czas planował jak by się go pozbyć. Zresztą xinn to cipka, na forum napisze, na emailu też, pociśnie Ci, a jak go zaprosisz na jakiś serwer głosowy, to odrzuca zaproszenie...